Acest site foloseşte cookie-uri

Folosim cookie-uri pentru analiza şi îmbunătăţirea site-ului, personalizarea vizitei, marketing şi reclamă.

Prin navigarea pe acest site, vă exprimaţi acordul asupra folosirii cookie-urilor în aceste scopuri.

Citiţi mai mult

Sunt de acord

COLEGIUL NATIONAL "SFANTUL SAVA" BUCURESTI

Director: Cazacu George; Tip unitate: Colegiu National; Mediu: urban;
Cod SIRUES: 765026; Forma de proprietate: public; Număr de elevi: 963;
 
Eşti director la acest liceu şi vrei să adaugi
sau să modifici aceste informaţii? Click aici!

Rezultate olimpiade 2012 (121)

Nume şi prenume elev Disciplină Fază
Dediu-Sandu Eugen Limba engleză Judeţeană
Gaman Sonia Limba engleză Naţională
Prundeanu Alin Fizică Judeţeană
Tigau Horia-Daniel Matematică Naţională
Marin Lia Cristiana Limba engleză Judeţeană
Popescu Radu Adrian Chimie Naţională
Balta George Limba engleză Judeţeană
Ciobanu Denisa Maria Chimie Naţională
Banica Bianca Limba engleză Naţională
Ichim Marina Teodora Matematică Judeţeană
Marin Alina Cristina Fizică Naţională
Doran Cristina Limba engleză Judeţeană
Grigoriu Alexandru Fizică Naţională
Stanus Bogdan Limba engleză Judeţeană
Tutu Alina Fizică Judeţeană
Oana Andreea Fizică Judeţeană
Soare Eduard Levent Chimie Naţională
Cristea Ana Andreea Limba engleză Judeţeană
Dobre Ana -Maria Limba franceză Naţională
Oltean Sabina Alexandra Geografie Naţională
Paraschiv Alexandru Chimie Internaţională/Balcaniadă
Calinescu Denisa Limba engleză Naţională
Ivancu Irina Maria Limba engleză Judeţeană
Albulescu Ruxandra Maria Limba engleză Naţională
Vartejanu Radu Andrei Limba engleză Naţională
Enescu Yvonne Fizică Judeţeană
Ionescu Rosana Bristena Biologie Naţională
Diaconescu Anda-Maria Limba engleză Judeţeană
Ganciulescu Andreea Alexandra Fizică Naţională
Radu Sabina Ioana Limba engleză Judeţeană
Tiugan Horia-Serban Limba engleză Naţională
Marin Stejara Limba engleză Judeţeană
Radulescu Ana Maria Biologie Naţională
Barbu Ioana Catalina Limba engleză Judeţeană
Ciubotaru Alexandra Matematică Naţională
Bodoarca Filip Chimie Naţională
Ionescu Rosana Bristena Fizică Judeţeană
Martin Ruxandra Elena Biologie Naţională
Doru Anita Patricia Limba engleză Judeţeană
Grosu Stefania-Alexandra Limba engleză Naţională
Teodorescu Cristina Fizică Judeţeană
Udrea Mihaela Ruxandra Limba engleză Judeţeană
Pascanu Stefan Fizică Judeţeană
Stan Paula Ştefania Limba engleză Naţională
Cucea Stefan Fizică Judeţeană
Dogaru Carina Geografie Naţională
Pascu Teodora Maria Limba engleză Naţională
Albu Madalina Fizică Judeţeană
Catana Ana -Maria Chimie Naţională
Manole Miruna Ioana Limba engleză Judeţeană
Aldescu Mara Elena Chimie Naţională
Vasile Delia-Irina Biologie Naţională
Gheorghiu Teodora Limba engleză Judeţeană
Lungu Ana Maria Limba şi literatura română Naţională
Dinu Andra Limba engleză Judeţeană
Gavrilescu Gabriela Limba engleză Naţională
Radu Sonia Ruxandra Limba engleză Judeţeană
Todea Marius Matematică Naţională
Mihailescu Sabina Ioana Limba engleză Judeţeană
Rosca Sabina Alexandra Limba engleză Naţională
Blanariu Andrei Fizică Judeţeană
Ciutac Andreea Ioana Matematică Naţională
Bratu Ioana Maria Limba şi literatura română Naţională
Ionescu Rosana-Bristena Matematică Judeţeană
Matache Cristina Fizică Naţională
Dumitrescu Adrian Limba engleză Judeţeană
Gulunga Cristina Limba franceză Naţională
Teodorescu Ioana Cristina Limba engleză Judeţeană
Voinea Cristina Limba engleză Judeţeană
Petre Mihai Alexandru Limba engleză Judeţeană
Tabacu Iulia Andreea Chimie Naţională
Cucu Ana Miruna Limba engleză Judeţeană
Doran Cristina Chimie Naţională
Manu Radu-Gabriel Matematică Judeţeană
Petcu Anisia Elisabeta Limba engleză Naţională
Andrei Ana Maria Limba engleză Judeţeană
Cernat Stefan Amalia Georgiana Limba şi literatura română Naţională
Arcalean Mihai George Chimie Naţională
Ghetau Monica Fizică Judeţeană
Mandric Vlad Mihai Chimie Naţională
Dinu Roxana Andreea Limba engleză Judeţeană
Gheorghe Liliana Maria Limba şi literatura română Naţională
Rosca Roxana Nicoleta Limba engleză Judeţeană
Tone Ilinca Ruxandra Limba şi literatura română Naţională
Minca Isabella Fizică Judeţeană
Rusu Corina Limba engleză Naţională
Carstea Ana Maria Limba engleză Judeţeană
Dimitriu Bogdan Alexandru Chimie Naţională
Bucur Cristescu Vlad Ionut Geografie Naţională
Irimia Cristina Limba engleză Judeţeană
Moldovan Daria Limba şi literatura română Naţională
Tuca Irina Ileana Limba engleză Naţională
Eftenoiu Anca Limba engleză Judeţeană
Ilie Ana Lia Economie Naţională
Tigau Andrei Fizică Judeţeană
Florea Sorina Ioana Limba şi literatura română Naţională
Popescu Ana Cosmina Limba engleză Judeţeană
Teodorescu Bianca Limba şi literatura română Naţională
Deaconu Mihaela Emilia Limba engleză Judeţeană
Margalin Dragos Fizică Judeţeană
Petrascu Marius Gabriel Limba engleză Naţională
Andrei Iulia-Teodora Limba engleză Judeţeană
Chirita Cristian Fizică Naţională
Arion Mihnea Limba engleză Naţională
Hofnar Teodora Ilinca Limba engleză Judeţeană
Marici Miruna Limba engleză Naţională
Dobrin Ana Maria Simona Limba engleză Judeţeană
Ghitiu Ioan-Mihail Chimie Naţională
Stanescu Sofia Limba engleză Judeţeană
Tucunete Marioara Alina Fizică Judeţeană
Moise Bianca Alexandra Limba engleză Judeţeană
Serban Cosmin Chimie Naţională
Cojanu Razvan Limba engleză Judeţeană
Dobre Ana Maria Limba engleză Naţională
Bucur-Cristescu Vlad Ionut Geografie Naţională
Istodor Berceanu Luca Limba engleză Judeţeană
Nastase Andrei Limba engleză Naţională
Ursu Diana Chimie Naţională
Eftenoiu Anca Matematică Judeţeană
Ionescu Maria Geografie Naţională
Todea Marius Fizică Judeţeană

Rezultate olimpiade 2011 (71)

Nume şi prenume elev Disciplină Fază
Stancioiu Alexandru-Marian Informatica Judeţeană
Sandu Corina Fizica Judeţeană
Mihailescu Alexandru Informatica Judeţeană
Ghincea Maria Fizica Judeţeană
Doran Cristina Fizica Judeţeană
Vrabie Catalin Matematica Judeţeană
Neagoe C. Costin Adrian Geografie Naţională
Stoica Andrei Fizica Judeţeană
Costreie Miruna Matematica Judeţeană
Neagu Matei Informatica Judeţeană
Mihailescu Alexandru Fizica Judeţeană
Dumitru Andreea Fizica Judeţeană
Ion Alina Manuela Informatica Judeţeană
Vrabie Catalin Fizica Naţională
Mihailescu Alexandru Matematica Judeţeană
Suciu Alexandru Fizica Judeţeană
Lixandru Tudor Matematica Judeţeană
Duluta Andrei-Stefan Informatica Judeţeană
Toma Claudiu Fizica Judeţeană
Ionescu Rosana Fizica Judeţeană
Voicu Adelina Limba si literatura romana Naţională
Lungu T. Anca Mihaela Geografie Naţională
Pascanu Stefan Fizica Judeţeană
Alecu Rares Matematica Judeţeană
Sirbu Adrian Informatica Judeţeană
Marin Alina Cristina Fizica Judeţeană
Albu Gabriela Fizica Judeţeană
Ionescu Rosana-Bristena Informatica Judeţeană
Bica Mihai Matematica Judeţeană
Gulunga Cristina Limba Franceza Naţională
Duluta Andrei Stefan Fizica Judeţeană
Vasila Delia Matematica Judeţeană
Toma Claudiu Mihai Informatica Judeţeană
Tanase Cosmina Gabriela Fizica Judeţeană
Lixandru Tudor Nicolae Fizica Judeţeană
Tanase Cosmina Gabriei_A Cristina Limba si literatura romana Naţională
Tuca Irina Rucsandra Geografie Naţională
Bica Mihai Fizica Judeţeană
Mandres George Matematica Judeţeană
Stefan Bogdan-Mihai Informatica Judeţeană
Cocos Florentina Fizica Judeţeană
Diaconu Cristian Fizica Judeţeană
Voda Alexandru Ioan Informatica Judeţeană
Aldescu C. Mara Elena Chimie Naţională
Grigoroiu Alexandru Matematica Judeţeană
Dinu G. Mircea Pavel Geografie Naţională
Georgescu Andrei Fizica Judeţeană
Ionescu Bristena Matematica Judeţeană
Poenaru Andrei-Stefan Informatica Judeţeană
Parasca Otilia Fizica Judeţeană
Enescu Yvonne Fizica Judeţeană
Fulgeanu Maria Miruna Limba si literatura romana Naţională
Harabagiu P. Oana Geografie Naţională
Timiras Stefan Fizica Judeţeană
Damoc Alexandru Matematica Judeţeană
Suciu Alexandru Informatica Judeţeană
Cucea Stefan Fizica Judeţeană
Mocanu Tiberiu-Vlad Informatica Judeţeană
Vasile Delia Fizica Judeţeană
Cojocaru Ana Filosofie Naţională
Timiras Stefan Matematica Judeţeană
Puia A.S. Flavius Florian Geografie Naţională
Poenaru Andrei Fizica Judeţeană
Eftenoiu Anca Matematica Judeţeană
Cucea Stefan-Ovidiu Informatica Judeţeană
Andrei Francesca Fizica Judeţeană
Alecu Stefan Fizica Judeţeană
Radu Maria Greta Limba si literatura romana Naţională
Oltean G. Sabina Geografie Naţională
Matache Cristina Fizica Naţională
Florescu Stefan Matematica Judeţeană

Rezultate olimpiade 2010 (36)

Nume şi prenume elev Disciplină Fază
Damoc G. Elena Chimie Nationala
Cristache Cristina Limba si literatura romana Judeteana
Gheorghe M. Teodora Biologie Nationala
Tigau Horia Matematica Nationala
Adam C. Robert Daniel Chimie Nationala
Tudor D. Elena Simona Chimie Nationala
Bratu Ioana Maria Limba si literatura romana Judeteana
Gulunga Cristina Limba franceza Nationala
Bodoarca C. Samuel Chimie Nationala
Ion Ana Madalina Limba si literatura romana Judeteana
Ionita M. Andreea Biologie Nationala
Andrei Alina Francesca Limba si literatura romana Judeteana
Grecea G. Amadra Andreea Florena Chimie Nationala
Arcalean Gh. Mihai George Chimie Nationala
Nae Ionela Cristina Limba si literatura romana Judeteana
Mihailescu Sabina-Ioana Limba franceza Nationala
Velcescu S. Alexandru Chimie Nationala
Andrei Alina Francesca Limba si literatura romana Nationala
Paraschiv Gh. Alexandru Chimie Nationala
Marin Alina Cristina Limba si literatura romana Judeteana
Mocanu G. V. Felix Cosmin Chimie Nationala
Soare G. Eduard Levent Chimie Nationala
Apostol Andreea Mirela Limba si literatura romana Judeteana
Poenaru Andrei Ștefan Informatica Nationala
Dudau L. Maria Chimie Nationala
Bratu Ioana Maria Limba si literatura romana Nationala
Voinea F. Amelia Chimie Nationala
Tanase Diana Limba si literatura romana Judeteana
Pascu I.M. Teodora Maria Limba engleza Nationala
Marin A. Alina Cristina Chimie Nationala
Comanescu Ana-Maria Limba si literatura romana Judeteana
Arion George Italiana Nationala
Gheorghe M. Teodora Chimie Nationala
Dimitriu B. A. Bogdan Alexandru Chimie Nationala
Lungu Ana Maria Limba si literatura romana Judeteana
Popovici A. Ioana Limba engleza Nationala

Rezultate olimpiade 2009 (17)

Nume şi prenume elev Disciplină Fază
Brosiu Diana Informatica Locala
Negrii F. Costin Informatica Locala
Baran VIrgil  Fizica Nationala
Serban Ruxandra Ioana Istorie Nationala
Calinescu Amalia Informatica Locala
Popescu D.L. Iulia Informatica Locala
Tena Raluca Georgiana Limba franceza Nationala
Tobosaru Manuela Elena Istorie Nationala
Cioata Radu Informatica Locala
Stancioiu A. Alexandru Informatica Locala
Oltean G. Sabina-Alexandra Geografie Nationala
Ionita Alexandru Informatica Locala
Stanciu F. Miron-Ioan Informatica Locala
Botez I. Razvan-Alexandru Informatica Locala
Marian T. Alina Maria Informatica Locala
Baran VIrgil  Fizica Internationala
Otelea Ana Maria Istorie Nationala
Autentifică-te pe site pentru a putea lăsa un comentariu.

Comentariu:

  • ?TEFAN NEAM?U - 3 iulie 2015
    Fratilor, sunteti praf in ceea ce priveste formularul VOSTRU de completare admitere!
    TESTA-TI CEVA INAINTE DE AL DA IN PRODUCTIE!!!

Informatiile* prezentate pe site-ul AdmitereLiceu.ro au fost preluate din surse publice precum http://admitere.edu.ro/2012/ http://admitere.edu.ro/2011/, http://admitere.edu.ro/2010/, http://admitere.edu.ro/2009/, http://admitere.edu.ro/2008/, http://harta.bdne.edu.ro/ sau site-urile proprii ale institutiilor de învăţământ. O parte din specializari au fost reorganizate, prin urmare unele date au fost interpretate pentru a facilita compararea mediilor si stabilirea optiunilor. Inainte de efectuarea alegerilor definitive si completarea fiselor de inscriere, va recomandam sa consultati brosura de admitere distribuita in scoli si site-urile oficiale ale Ministerul Educatiei, Cercetarii si Inovarii, pentru erate. Echipa INTUITEXT actualizeaza in mod constant informatiile publicate pe AdmitereLiceu.ro, in functie de modificarile semnalate.

*Datele prezentate au un rol informativ. INTUITEXT nu poate fi facuta raspunzatoare pentru nici o dauna, de orice natura ar fi aceasta, provocata utilizatorilor sai de folosirea informatiilor furnizate de INTUITEXT.