Rezultatele la evaluarea naţională 2013

Alege un judeţ din lista de mai jos:

Scrie aici numele elevului căutat


4,845 rezultate în Bihor, conform criteriilor selectate

Loc

Locul este generat de criteriile predefinite sau cele selectate de tine.

Numele candidatului ▲ Şcoala de provenienţă Judeţ Rezultate Evaluarea Naţională Media de
absolvire

Media de absolvire reprezintă media generală de absolvire a claselor V - VIII.

Media de
admitere

Media de admitere este media aritmetică între media generală la Evaluarea Națională și media generală de absolvire a claselor V - VIII.

Lb.
Română
Matematică Lb.
Maternă
Medie EN

Medie EN reprezintă o media de la Evaluarea Naţională

1 ABRAHAM A. ANDREA SCOALA GIMNAZIALA "SZACSVAY IMRE" ORADEA Bihor 7.95 9.15 9.65
Maghiara
8.91 9.76 9.33
2 ABRAHAM A. BEATRIX SCOALA GIMNAZIALA "SZACSVAY IMRE" ORADEA Bihor 4.00 9.60 9.85
Maghiara
7.81 9.79 8.80
3 ABRUDAN A. AURICA LEONORA IOANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BULZ Bihor 6.00 5.25 - 5.62 8.07 6.84
4 ABRUDAN I. AMALIA DAMARIS SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 ORVISELE Bihor 6.95 7.50 - 7.22 9.38 8.30
5 ABRUDAN I. LARISA-IOANA SCOALA GIMNAZIALA "DACIA" ORADEA Bihor 4.70 2.00 - 3.35 7.98 5.66
6 ABRUDAN M. SERGIU-LUCIAN LICEUL TEHNOLOGIC "SZALARDI JANOS" SALARD Bihor 9.20 9.15 - 9.17 9.73 9.45
7 ABRUDAN R. IZABELLA HENRIETA LICEUL TEORETIC "LUCIAN BLAGA" ORADEA Bihor 8.75 9.70 - 9.22 9.61 9.41
8 ACHIM D. COSMIN - DOREL SCOALA GIMNAZIALA "FLOARE DE LOTUS" SINMARTIN Bihor 2.50 3.00 - 2.75 6.81 4.78
9 ACHIM G. SALOMEEA ADRIANA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN SERBAN" ALESD Bihor 9.30 8.40 - 8.85 9.52 9.18
10 ACHIMP V. DELIA-IOANA LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "BETEL" ORADEA Bihor 9.80 9.45 - 9.62 8.98 9.30
11 ACHITEI C. PAUL CATALIN COLEGIUL NATIONAL "ARANY JANOS" SALONTA Bihor 6.80 5.50 - 6.15 8.42 7.28
12 ACS A. ERIK SZILARD LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SACUENI Bihor 3.60 8.30 8.25
Maghiara
6.71 9.58 8.14
13 ADAM O. ORSOLYA ADRIENN SCOALA GIMNAZIALA "SZACSVAY IMRE" ORADEA Bihor 6.90 9.20 9.35
Maghiara
8.48 9.14 8.81
14 ADASCALITEI - CINCA N. MARCUS - OCTAVIAN SCOALA GIMNAZIALA "FLOARE DE LOTUS" SINMARTIN Bihor 4.50 3.00 - 3.75 6.69 5.22
15 ADLEVAK I. EVELYN MERCEDES COLEGIUL NATIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITA Bihor 7.85 8.30 - 8.07 9.77 8.92
16 ADLEVAK M. TUNDE LICEUL TEORETIC "NICOLAE JIGA" TINCA Bihor 3.10 4.50 5.55
Maghiara
4.38 8.14 6.26
17 AGAPESCU D. CALIN IOAN SCOALA GIMNAZIALA "OLTEA DOAMNA" ORADEA Bihor 9.40 9.20 - 9.30 9.72 9.51
18 AGHAEI S. DARIUS COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA Bihor 6.95 7.10 - 7.02 8.79 7.90
19 AGOD S. NOEMI RENATA LICEUL ORTODOX "EPISCOP ROMAN CIOROGARIU" ORADEA Bihor 9.40 9.95 - 9.67 9.71 9.69
20 AHMAD A. NUR LICEUL TEORETIC "AUREL LAZAR" ORADEA Bihor 7.75 9.85 - 8.80 8.97 8.88