Rezultate la Bacalaureat 2013

Alege un judeţ din lista de mai jos:

Scrie aici numele elevului căutat


3,911 rezultate în Brasov, conform criteriilor selectate

Loc

Locul este generat de criteriile predefinite sau cele selectate de tine.

Numele candidatului ▲ Liceul Detalii
promoţia anterioară,
forma de învăţământ,
specializarea
Discipline BAC Medie
BAC
Limba
română
Limba
maternă
Limba
modernă
Disciplina obligatorie Disciplina la alegere
221 BALAZS M NICOLETA COLEGIUL NATIONAL "DR. IOAN MESOTA" BRASOV Zi, Filologie 8.55 - Limba engleza
B1-B2-B2-B2-B2
Istorie
10.00
Psihologie
7.75
reusit
8.76
222 BALAZS S. ANDREEA-ADELKA COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC "ANDREI BARSEANU" BRASOV Promotie anterioara, Zi, Tehnician in activitati de comert 0.00 - Limba engleza
Matematica TEHN
5.50
Geografie
6.25
neprezentat
223 BALBA M. HORIA-GABRIEL COLEGIUL NATIONAL "DOAMNA STANCA" FAGARAS Zi, Stiinte Sociale 5.05 - Limba engleza
B1-A1-A1-A1-A1
Istorie
7.10
Geografie
8.45
reusit
6.86
224 BALECA I. CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "ANDREI SAGUNA" BRASOV Zi, Stiinte ale Naturii 8.55 - Limba franceza
Matematica ST-NAT
8.95
Chimie anorganica TEO Nivel I/II
8.35
reusit
8.61
225 BALESCU N. MADALINA LICEUL TEORETIC "ION CODRU DRAGUSANU" VICTORIA Zi, Matematica-Informatica 6.20 - Limba engleza
B1-B2-A1-A2-A2
Matematica MATE-INFO
8.05
Biologie vegetala si animala
9.35
reusit
7.86
226 BALI J. MIHAELA GEORGIANA COLEGIUL TEHNIC "TRANSILVANIA" BRASOV Promotie anterioara, Zi, Tehnician proiectant CAD 6.90 - Limba engleza
B1-A2-A1-B2-B2
Matematica TEHN
5.20
Biologie vegetala si animala
4.15
respins
227 BALICA H.A. CRISTIAN - ADRIAN LICEUL TEHNOLOGIC SILVIC "DR. NICOLAE RUCAREANU" BRASOV Promotie anterioara, Zi, Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere 6.70 - Limba engleza
A2--B1-A1-A1
Matematica TEHN
8.35
Biologie vegetala si animala
5.80
reusit
6.95
228 BALINT G GABRIEL LICEUL TEHNOLOGIC SILVIC "DR. NICOLAE RUCAREANU" BRASOV Zi, Tehnician proiectant produse finite din lemn 5.00 - Limba engleza
B1-A2-A1-A1-A1
Matematica TEHN
5.20
Chimie anorganica TEH Nivel I/II
2.97
respins
229 BALINT G. LACRAMIOARA COLEGIUL NATIONAL "APRILY LAJOS" BRASOV Zi, Stiinte ale Naturii 5.00 Limba si literatura maghiara
6.25
Limba engleza
B2-A1-A1-A2-A2
Matematica ST-NAT
1.60
Biologie vegetala si animala
4.20
respins
230 BALINT I BOGDAN - IONUT LICEUL TEHNOLOGIC SILVIC "DR. NICOLAE RUCAREANU" BRASOV Promotie anterioara, Zi, Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere 5.00 - Limba engleza
A2-B1-A1-A1-A1
Matematica TEHN
6.10
Chimie anorganica TEH Nivel I/II
6.10
respins
5.73
231 BALINT I CSONGOR- ISTVAN LICEUL TEORETIC "ZAJZONI RAB ISTVAN" SACELE Zi, Organizator banqueting 3.60 Limba si literatura maghiara
5.50
Limba engleza
A2-A2-B1-B2-B2
Matematica TEHN
5.25
Geografie
6.30
respins
232 BALINT-PREOTESEA I. IOAN-DANIEL LICEUL TEHNOLOGIC "DR. IOAN SENCHEA" FAGARAS Zi, Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului 3.75 - Limba engleza
B2-B1-A1-A2-A2
Matematica TEHN
4.15
Chimie anorganica TEH Nivel I/II
5.00
respins
233 BALOG G IANOS COLEGIUL "NICOLAE TITULESCU" BRASOV Seral, Stiinte Sociale 4.30 - Limba engleza
A2-B1--A2-A2
Istorie
6.70
Geografie
6.50
respins
234 BALOG L LOREDANA MARIA LICEUL TEHNOLOGIC 'MALAXA' ZARNESTI Zi, Organizator banqueting 5.70 - Limba engleza
A1---A1-A1
Matematica TEHN
3.60
Geografie
5.00
respins
235 BALOGH S. ESZTER COLEGIUL NATIONAL "APRILY LAJOS" BRASOV Zi, Matematica-Informatica 6.00 Limba si literatura maghiara
8.90
Limba engleza
B2-B2-B2-B2-B2
Matematica MATE-INFO
6.90
Biologie vegetala si animala
8.00
reusit
7.45
236 BALOIU M. ANA-CAMELIA LICEUL TEORETIC "JOHANNES HONTERUS" BRASOV Zi, Stiinte ale Naturii 6.15 Limba si literatura germana
7.70
Limba engleza
B2-B2-B2-B2-B2
Matematica ST-NAT
6.50
Biologie vegetala si animala
6.65
reusit
6.75
237 BALTAG D. NICOLAE COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC "ANDREI BARSEANU" BRASOV Zi, Tehnician in turism 5.25 - Limba engleza
A2-B1-B2-B1-B2
Matematica TEHN
7.75
Geografie
8.15
reusit
7.05
238 BALTAG G. CRISTINA-MARINELA COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" BRASOV Zi, Matematica-Informatica 8.55 - Limba spaniola
A2-B1-A2-B1-B1
Matematica MATE-INFO
8.40
Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana
7.60
reusit
8.18
239 BALTAG I.C. DELIA - IOANA COLEGIUL NATIONAL "ANDREI SAGUNA" BRASOV Zi, Stiinte ale Naturii 8.95 - Limba engleza
B2-B1-B2-B2-B2
Matematica ST-NAT
9.85
Informatica SN C/C++
8.55
reusit
9.11
240 BALTATU N. ANDREEA-ELENA COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC "ANDREI BARSEANU" BRASOV Zi, Tehnician in administratie 7.60 - Limba engleza
A2-A2-B1-B1-B1
Matematica TEHN
8.90
Geografie
7.25
reusit
7.91

Informatiile* prezentate pe site-ul AdmitereLiceu.ro au fost preluate din surse publice precum http://admitere.edu.ro/2012/ http://admitere.edu.ro/2011/, http://admitere.edu.ro/2010/, http://admitere.edu.ro/2009/, http://admitere.edu.ro/2008/, http://harta.bdne.edu.ro/ sau site-urile proprii ale institutiilor de învăţământ. O parte din specializari au fost reorganizate, prin urmare unele date au fost interpretate pentru a facilita compararea mediilor si stabilirea optiunilor. Inainte de efectuarea alegerilor definitive si completarea fiselor de inscriere, va recomandam sa consultati brosura de admitere distribuita in scoli si site-urile oficiale ale Ministerul Educatiei, Cercetarii si Inovarii, pentru erate. Echipa INTUITEXT actualizeaza in mod constant informatiile publicate pe AdmitereLiceu.ro, in functie de modificarile semnalate.

*Datele prezentate au un rol informativ. INTUITEXT nu poate fi facuta raspunzatoare pentru nici o dauna, de orice natura ar fi aceasta, provocata utilizatorilor sai de folosirea informatiilor furnizate de INTUITEXT.