Rezultate la Bacalaureat 2012

Alege un judeţ din lista de mai jos:

Scrie aici numele elevului căutat


4,430 rezultate în Brasov, conform criteriilor selectate

Loc

Locul este generat de criteriile predefinite sau cele selectate de tine.

Numele candidatului ▲ Liceul Detalii
promoţia anterioară,
forma de învăţământ,
specializarea
Discipline BAC Medie
BAC
Limba
română
Limba
maternă
Limba
modernă
Disciplina obligatorie Disciplina la alegere
1 A-ANEI I. FLAVIU- OCTAVIAN LICEUL DE ARTE PLASTICE "HANS MATTIS-TEUTSCH" BRASOV Zi, Arhitectura, arte ambientale si design 6.30 - Limba engleza
B1-B2--B2-B2
Istorie
7.15
Geografie
9.50
reusit
7.65
2 ABABEI I. OVIDIU-CONSTANTIN COLEGIUL "EMIL RACOVITA" BRASOV Zi, Stiinte Sociale 7.80 - Limba engleza
B2-B1-B2-B2-B2
Istorie
9.25
Geografie
9.30
reusit
8.78
3 ABALARU T. VIOREL CLAUDIU COLEGIUL TEHNIC "TRANSILVANIA" BRASOV Promotie anterioara, Zi, Tehnician in automatizari 5.00 - Limba engleza
Matematica T2
5.00
Biologie vegetala si animala T1
3.55
respins
4 ABRAHAM C. CARMEN-ALINA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL" BRASOV Zi, Matematica-Informatica 9.45 - Limba engleza
B1-B1-B2-B2-B2
Matematica T1
8.90
Informatica T1 C/C++
7.50
reusit
8.61
5 ABRUDAN O ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "DR. IOAN MESOTA" BRASOV Zi, Filologie 8.25 - Limba engleza
B2-B2-B2-B2-B2
Istorie
9.35
Geografie
8.95
reusit
8.85
6 ABUZAN M MIHAELA COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Zi, Tehnician operator procesare text imagine 7.30 - Limba franceza
A2-A1-A2-B1-A2
Matematica T2
7.25
Biologie vegetala si animala T1
9.80
reusit
8.11
7 ABUZATOAIEI CAS BALAUTA C. MARIA COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC "ANDREI BARSEANU" BRASOV Promotie anterioara, Seral, Tehnician in activitati de comert 3.65 - Limba franceza
A1-A2--A1-A1
Matematica T2
1.10
Geografie
5.65
respins
8 ACATRINEI CAS VRANCEANU A ANA MARIA COLEGIUL TEHNIC "MIRCEA CRISTEA" BRASOV Promotie anterioara, Zi, Tehnician prelucrari mecanice 6.00 - Limba engleza
A2-A1-B2-A1-A2
Matematica T2
1.00
Chimie anorganica T2 Nivel I
0.00
neprezentat
9 ACATRINEI E ANDREEA ROXANA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Promotie anterioara, Zi, Liceu cu program sportiv 6.45 - Limba engleza
B2-B2--A1-A1
Istorie
5.00
Geografie
6.60
reusit
6.01
10 ACATRINEI I. ELENA-LOREDANA COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC "ANDREI BARSEANU" BRASOV Promotie anterioara, Zi, Tehnician in activitati de comert 6.00 - Limba franceza
A2-A1-B1-A1-A1
Matematica T2
5.00
Geografie
6.60
respins
5.86
11 ACATRINEI T. GABRIEL COLEGIUL TEHNIC "SIMION MEHEDINTI" CODLEA Seral, Tehnician electrotehnist 5.10 - Limba engleza
-A2--A1-A1
Matematica T2
4.25
Chimie anorganica T2 Nivel I
6.30
respins
12 ACHIM P PETRU-RAZVAN LICEUL "ST.O.IOSIF" RUPEA Zi, Tehnician mecatronist 1.80 - Limba germana moderna
A2-A1---
Matematica T2
1.00
Biologie vegetala si animala T1
3.30
respins
13 ACHIMESCU I. CRISTINA-LILIANA GRUPUL SCOLAR AGRICOL "AV. DR. IOAN SENCHEA" FAGARAS Frecventa redusa, Stiinte ale Naturii 1.10 - Limba engleza
B1-A2-A1-A2-A2
Matematica T2
1.00
Biologie vegetala si animala T1
2.50
respins
14 ACOJOCARITEI CAS BACAOANU M. MIHAELA COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC "ANDREI BARSEANU" BRASOV Seral, Tehnician in activitati de comert 7.65 - Limba engleza
B1-A2-A2-B1-B1
Matematica T2
1.35
Geografie
8.65
respins
15 ACOSTACHIOAIE I LOREDANA LICEUL TEORETIC "MIHAIL SAULESCU" PREDEAL Promotie anterioara, Seral, Tehnician in gastronomie 1.00 - Limba franceza
A2-A2-B1-A1-A1
Matematica T2
1.25
Geografie
5.00
respins
16 ACSINTE C VIOLETA - ELENA GRUPUL SCOLAR "VICTOR JINGA" SACELE Promotie anterioara, Zi, Tehnician in activitati de comert 6.70 - Limba engleza
B1-A1-B1-A1-A1
Matematica T2
3.90
Geografie
6.95
respins
17 ACSINTE C. ANA-MARIA COLEGIUL "EMIL RACOVITA" BRASOV Zi, Stiinte ale Naturii 5.60 - Limba engleza
A2-A2-A2-B1-A2
Matematica T2
4.15
Biologie vegetala si animala T1
5.00
respins
18 ACSINTE MATEOIU D RAUL DUMITRU LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Zi, Liceu cu program sportiv 8.15 - Limba engleza
B2-B1-B1-B2-B2
Istorie
7.15
Geografie
7.45
reusit
7.58
19 ADAM CAS RUSU I ELENA COLEGIUL TEHNIC "MIRCEA CRISTEA" BRASOV Promotie anterioara, Seral, Tehnician desenator pentru constructii si instalatii 6.25 - Limba engleza
B2-A1-B2-A1-A1
Matematica T2
3.65
Biologie vegetala si animala T1
6.00
respins
20 ADAM E ROBERT LICEUL TEORETIC "ZAJZONI RAB ISTVAN" SACELE Zi, Matematica-Informatica 6.85 Limba si literatura maghiara
6.75
Limba engleza
B1-B1-B2-B2-B2
Matematica T1
5.05
Biologie vegetala si animala T1
8.45
reusit
6.77

Informatiile* prezentate pe site-ul AdmitereLiceu.ro au fost preluate din surse publice precum http://admitere.edu.ro/2012/ http://admitere.edu.ro/2011/, http://admitere.edu.ro/2010/, http://admitere.edu.ro/2009/, http://admitere.edu.ro/2008/, http://harta.bdne.edu.ro/ sau site-urile proprii ale institutiilor de învăţământ. O parte din specializari au fost reorganizate, prin urmare unele date au fost interpretate pentru a facilita compararea mediilor si stabilirea optiunilor. Inainte de efectuarea alegerilor definitive si completarea fiselor de inscriere, va recomandam sa consultati brosura de admitere distribuita in scoli si site-urile oficiale ale Ministerul Educatiei, Cercetarii si Inovarii, pentru erate. Echipa INTUITEXT actualizeaza in mod constant informatiile publicate pe AdmitereLiceu.ro, in functie de modificarile semnalate.

*Datele prezentate au un rol informativ. INTUITEXT nu poate fi facuta raspunzatoare pentru nici o dauna, de orice natura ar fi aceasta, provocata utilizatorilor sai de folosirea informatiilor furnizate de INTUITEXT.