Rezultate la Bacalaureat 2012

Alege un judeţ din lista de mai jos:

Scrie aici numele elevului căutat


3,567 rezultate în Botosani, conform criteriilor selectate

Loc

Locul este generat de criteriile predefinite sau cele selectate de tine.

Numele candidatului ▲ Liceul Detalii
promoţia anterioară,
forma de învăţământ,
specializarea
Discipline BAC Medie
BAC
Limba
română
Limba
maternă
Limba
modernă
Disciplina obligatorie Disciplina la alegere
3281 TOMULICA C CONSTANTIN-DUMITREL GRUPUL SCOLAR "DR. MIHAI CIUCA" Promotie anterioara, Zi, Tehnician in industria textila 5.65 - Limba engleza
B1-B1-A2-A2-A2
Matematica T2
5.60
Chimie anorganica T2 Nivel I
2.40
respins
3282 TONTEA I. MIHAI-VLAD GRUPUL SCOLAR "REGINA MARIA" DOROHOI Promotie anterioara, Zi, Tehnician in instalatii electrice 6.65 - Limba engleza
B1-A2-A1-B1-A2
Matematica T2
5.00
Biologie vegetala si animala T1
4.70
respins
3283 TOPALA C ADRIAN-CONSTANTIN LICEUL TEORETIC "NICOLAE IORGA" Zi, Stiinte ale Naturii 5.80 - Limba engleza
B2-B1-A2-B2-B2
Matematica T2
6.55
Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2
9.20
reusit
7.18
3284 TOPALA G. BRANDUSA GRUPUL SCOLAR "REGINA MARIA" DOROHOI Zi, Filologie 7.85 - Limba franceza
B1-B2-B2-B2-B2
Istorie
7.75
Geografie
8.40
reusit
8
3285 TRACI G ANA MARIA GRUPUL SCOLAR "NICOLAE BALCESCU" FLAMINZI Zi, Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului 7.70 - Limba franceza
A1-A2-A2-B1-B1
Matematica T2
1.05
Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2
5.20
respins
3286 TRANDAF GH. CRISTIAN LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Promotie anterioara, Zi, Liceu cu program sportiv 5.45 - Limba engleza
B1-A2-B2-A2-A2
Istorie
6.75
Geografie
7.00
reusit
6.4
3287 TRANDAFIR C MONIKA COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" Zi, Tehnician in automatizari 6.85 - Limba franceza
A2-A2-A1-B1-B1
Matematica T2
5.30
Biologie vegetala si animala T1
6.30
reusit
6.15
3288 TRANDAFIR P ALEXANDRU-DAN GRUPUL SCOLAR "DEMOSTENE BOTEZ" TRUSESTI Zi, Tehnician in agricultura 4.20 - Limba engleza
B2-B1-B2-B2-B2
Matematica T2
2.25
Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2
7.20
respins
3289 TRANDAFIR V MARIUS-ALIN GRUPUL SCOLAR "DEMOSTENE BOTEZ" TRUSESTI Zi, Stiinte ale Naturii 4.65 - Limba engleza
B1-B2-A2-B1-B1
Matematica T2
2.65
Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2
5.00
respins
3290 TRIFANOV I ANAMARIA LICEUL DE ARTA "STEFAN LUCHIAN" Zi, Muzica 8.70 - Limba engleza
Istorie
9.55
Geografie
8.90
reusit
9.05
3291 TRINCU F. CONSTANTA GRUPUL SCOLAR "PETRU RARES" Zi, Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului 7.15 - Limba engleza
B2-B1-B1-B2-B2
Matematica T2
2.00
Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2
5.00
respins
3292 TRISCA-VICOL T ADELINA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" Zi, Stiinte ale Naturii 10.00 - Limba franceza
Matematica T2
10.00
Chimie organica T1 Nivel II
10.00
reusit
10
3293 TROESCHE I MADALINA GRUPUL SCOLAR "DR. MIHAI CIUCA" Zi, Stiinte ale Naturii 5.05 - Limba engleza
A2-A1-A1-A1-A1
Matematica T2
3.30
Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2
6.65
respins
3294 TROFIN C CRISTINA - ELENA GRUPUL SCOLAR "DIMITRIE NEGREANU" Zi, Stiinte ale Naturii 6.10 - Limba engleza
A2-A2-A2-A2-B1
Matematica T2
4.00
Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2
5.10
respins
3295 TRUFIN C LUCIAN-MARIAN GRUPUL SCOLAR "DR. MIHAI CIUCA" Zi, Tehnician in industria textila 3.70 - Limba engleza
B1-B2-A1-A2-A2
Matematica T2
2.45
Chimie anorganica T2 Nivel I
2.05
respins
3296 TUCA E EUGEN-COSMIN GRUPUL SCOLAR "AL.VLAHUTA" SENDRICENI Zi, Tehnician operator tehnica de calcul 3.15 - Limba franceza
A1-A1--A1-A1
Matematica T2
1.00
Biologie vegetala si animala T1
2.50
respins
3297 TUCA GH. GHEORGHE-IONUT LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Zi, Liceu cu program sportiv 5.60 - Limba engleza
B2-B2-B2-B2-B2
Istorie
6.35
Geografie
6.60
reusit
6.18
3298 TUCA NICHITOV L ALEXANDRU LICEUL TEORETIC "NICOLAE IORGA" Zi, Matematica-Informatica 7.00 - Limba engleza
B1-B2-B1-B2-B2
Matematica T1
4.10
Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2
8.40
respins
3299 TUCA-SIMINICIUC M PAUL GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUCECEA Zi, Matematica-Informatica 7.05 - Limba engleza
A2-B1-B1-A2-B1
Matematica T1
5.00
Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2
5.35
respins
5.8
3300 TUCALIUC O ANDREEA-LORENA GRUPUL SCOLAR "DEMOSTENE BOTEZ" TRUSESTI Zi, Stiinte ale Naturii 9.20 - Limba engleza
A2-B2-B2-B2-B2
Matematica T2
9.00
Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2
9.60
reusit
9.26

Informatiile* prezentate pe site-ul AdmitereLiceu.ro au fost preluate din surse publice precum http://admitere.edu.ro/2012/ http://admitere.edu.ro/2011/, http://admitere.edu.ro/2010/, http://admitere.edu.ro/2009/, http://admitere.edu.ro/2008/, http://harta.bdne.edu.ro/ sau site-urile proprii ale institutiilor de învăţământ. O parte din specializari au fost reorganizate, prin urmare unele date au fost interpretate pentru a facilita compararea mediilor si stabilirea optiunilor. Inainte de efectuarea alegerilor definitive si completarea fiselor de inscriere, va recomandam sa consultati brosura de admitere distribuita in scoli si site-urile oficiale ale Ministerul Educatiei, Cercetarii si Inovarii, pentru erate. Echipa INTUITEXT actualizeaza in mod constant informatiile publicate pe AdmitereLiceu.ro, in functie de modificarile semnalate.

*Datele prezentate au un rol informativ. INTUITEXT nu poate fi facuta raspunzatoare pentru nici o dauna, de orice natura ar fi aceasta, provocata utilizatorilor sai de folosirea informatiilor furnizate de INTUITEXT.