Rezultatele admiterii la liceu 2009

Alege un judeţ din lista de mai jos:

Scrie aici numele elevului căutat


4,723 rezultate în Dambovita, conform criteriilor selectate

Loc

Locul este generat de criteriile predefinite sau cele selectate de tine.

Numele candidatului ▲ Şcoala de provenienţă Repartizarea în licee Media de
admitere

Media de admitere este media aritmetică între media generală la Evaluarea Națională și media generală de absolvire a claselor V - VIII.

Liceul (Judeţul) Specializarea (Cod)
1 ABABEI P. GHEORGHE CATALIN SCOALA CLASELE I-VIII NR.4 MORENI GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI
Jud. Dambovita
Chimie industriala 6.78

Situaţie elev

Notă Lb. Română6.52
Notă Matematică5.20
Notă Lb. Maternă -
Medie EN6.15
Medie Absolvire7.41
Medie Admitere6.78
2 ABOU - OSMAN M. YOUSSEF - ANDREI SCOALA CLASELE I-VIII NR.1 I. L. CARAGIALE LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL"
Bucuresti
Matematica-Informatica 9.06

Situaţie elev

Notă Lb. Română8.83
Notă Matematică8.40
Notă Lb. Maternă -
Medie EN8.88
Medie Absolvire9.25
Medie Admitere9.06
3 ADAM C. DAVID DANUT SCOALA CLASELE I-VIII CROVU ODOBESTI LICEUL TEORETIC 'IANCU C. VISSARION' TITU
Jud. Dambovita
Matematica-Informatica 8.79

Situaţie elev

Notă Lb. Română7.83
Notă Matematică7.93
Notă Lb. Maternă -
Medie EN8.23
Medie Absolvire9.36
Medie Admitere8.79
4 ADAM I. MARIN SCOALA CLASELE I-VIII GLOD, MOROIENI GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 'AUREL RAINU' FIENI
Jud. Dambovita
Materiale de constructii 7.46

Situaţie elev

Notă Lb. Română5.66
Notă Matematică6.71
Notă Lb. Maternă -
Medie EN6.42
Medie Absolvire8.50
Medie Admitere7.46
5 ADAM O. TANIA IONELA SCOALA CLASELE I-VIII CROITORI ULIESTI GRUPUL SCOLAR 'IORDACHE GOLESCU' GAESTI
Jud. Dambovita
Electric 8.21

Situaţie elev

Notă Lb. Română7.51
Notă Matematică7.57
Notă Lb. Maternă -
Medie EN7.81
Medie Absolvire8.62
Medie Admitere8.21
6 AL FARES M. MAIADA SCOALA CLASELE I-VIII GHERGANI RACARI LICEUL TEORETIC 'ION GHICA' RACARI
Jud. Dambovita
Matematica-Informatica 8.48

Situaţie elev

Notă Lb. Română7.20
Notă Matematică5.98
Notă Lb. Maternă -
Medie EN7.19
Medie Absolvire9.77
Medie Admitere8.48
7 ALBINARU S. CRISTINA ELENA SCOALA CLASELE I-VIII NR.3 PUCIOASA GRUPUL SCOLAR PUCIOASA
Jud. Dambovita
Electronica si automatizari 6.84

Situaţie elev

Notă Lb. Română6.00
Notă Matematică6.92
Notă Lb. Maternă -
Medie EN6.71
Medie Absolvire6.98
Medie Admitere6.84
8 ALBU I. BOGDAN IONUT SCOALA CLASELE I-VIII IEDERA DE JOS GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE
Jud. Dambovita
Mecanica 5.74

Situaţie elev

Notă Lb. Română3.62
Notă Matematică4.26
Notă Lb. Maternă -
Medie EN4.44
Medie Absolvire7.04
Medie Admitere5.74
9 ALBU L. JUSTINA SCOALA CLASELE I-VIII CREVEDIA COLEGIUL NATIONAL 'IENACHITA VACARESCU' TARGOVISTE
Jud. Dambovita
Stiinte Sociale 8.89

Situaţie elev

Notă Lb. Română8.32
Notă Matematică7.52
Notă Lb. Maternă -
Medie EN8.28
Medie Absolvire9.50
Medie Admitere8.89
10 ALBU N. ANDREEA CLAUDIA SCOALA CLASELE I-VIII 'SERBAN CIOCULESCU' GAESTI GRUPUL SCOLAR 'IORDACHE GOLESCU' GAESTI
Jud. Dambovita
Electromecanica 8.14

Situaţie elev

Notă Lb. Română7.72
Notă Matematică8.71
Notă Lb. Maternă -
Medie EN8.56
Medie Absolvire7.72
Medie Admitere8.14
11 ALBU R. VLAD ADRIAN SCOALA CLASELE I-VIII 'MIHAI VITEAZUL' PUCIOASA GRUPUL SCOLAR PUCIOASA
Jud. Dambovita
Protectia mediului 7.25

Situaţie elev

Notă Lb. Română6.81
Notă Matematică5.45
Notă Lb. Maternă -
Medie EN6.75
Medie Absolvire7.75
Medie Admitere7.25
12 ALBULESCU S. MARIUS-SEBASTIAN SCOALA CLASELE I-VIII BUCIUMENI GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 'AUREL RAINU' FIENI
Jud. Dambovita
Matematica-Informatica 7.95

Situaţie elev

Notă Lb. Română7.12
Notă Matematică7.32
Notă Lb. Maternă -
Medie EN7.45
Medie Absolvire8.45
Medie Admitere7.95
13 ALBULETU M. GEORGIANA SCOALA CLASELE I-VIII NR.1 UNGURENI-CORBII MARI GRUPUL SCOLAR 'GOGA IONESCU' TITU
Jud. Dambovita
Electronica si automatizari 7.30

Situaţie elev

Notă Lb. Română6.72
Notă Matematică5.96
Notă Lb. Maternă -
Medie EN6.90
Medie Absolvire7.70
Medie Admitere7.30
14 ALDEA C. ELENA LAURA SCOALA CLASELE I-VIII LAZURI COMISANI GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC 'SPIRU HARET' TARGOVISTE
Jud. Dambovita
Industrie textila si pielarie 6.12

Situaţie elev

Notă Lb. Română4.52
Notă Matematică5.97
Notă Lb. Maternă -
Medie EN5.44
Medie Absolvire6.80
Medie Admitere6.12
15 ALDEA C. FERDINAND RUDOLF SCOALA CLASELE I-VIII VOINESTI GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI
Jud. Dambovita
Agricultura 6.71

Situaţie elev

Notă Lb. Română5.36
Notă Matematică5.33
Notă Lb. Maternă -
Medie EN6.01
Medie Absolvire7.41
Medie Admitere6.71
16 ALDEA G. DENISA NICOLETA SCOALA CLASELE I-VIII NR.1 MORENI GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI
Jud. Dambovita
Chimie industriala 6.53

Situaţie elev

Notă Lb. Română4.86
Notă Matematică4.95
Notă Lb. Maternă -
Medie EN5.53
Medie Absolvire7.54
Medie Admitere6.53
17 ALDEA G. GABRIELA AIDA SCOALA CLASELE I-VIII FINTA GRUPUL SCOLAR ' UDREA BALEANU ' BALENI
Jud. Dambovita
Mecanica 7.33

Situaţie elev

Notă Lb. Română6.26
Notă Matematică6.10
Notă Lb. Maternă -
Medie EN6.40
Medie Absolvire8.27
Medie Admitere7.33
18 ALDEA I. GEORGIANA SCOALA DE ARTE SI MESERII BILCIURESTI COLEGIUL ECONOMIC 'ION GHICA' TARGOVISTE
Jud. Dambovita
Economic 9.33

Situaţie elev

Notă Lb. Română8.96
Notă Matematică8.96
Notă Lb. Maternă -
Medie EN8.97
Medie Absolvire9.69
Medie Admitere9.33
19 ALDESCU C. SIMONA ELENA SCOALA DE ARTE SI MESERII CIOCANESTI GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII "BARBU A. STIRBEY" BUFTEA
Jud. Ilfov
Economic 7.98

Situaţie elev

Notă Lb. Română6.47
Notă Matematică6.36
Notă Lb. Maternă -
Medie EN6.91
Medie Absolvire9.06
Medie Admitere7.98
20 ALDICA C. ALEXANDRU TEODOR SCOALA CLASELE I-VIII CRICOV, VALEA LUNGA GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI
Jud. Dambovita
Chimie industriala 6.60

Situaţie elev

Notă Lb. Română4.86
Notă Matematică5.55
Notă Lb. Maternă -
Medie EN5.57
Medie Absolvire7.64
Medie Admitere6.60

Informatiile* prezentate pe site-ul AdmitereLiceu.ro au fost preluate din surse publice precum http://admitere.edu.ro/2012/ http://admitere.edu.ro/2011/, http://admitere.edu.ro/2010/, http://admitere.edu.ro/2009/, http://admitere.edu.ro/2008/, http://harta.bdne.edu.ro/ sau site-urile proprii ale institutiilor de învăţământ. O parte din specializari au fost reorganizate, prin urmare unele date au fost interpretate pentru a facilita compararea mediilor si stabilirea optiunilor. Inainte de efectuarea alegerilor definitive si completarea fiselor de inscriere, va recomandam sa consultati brosura de admitere distribuita in scoli si site-urile oficiale ale Ministerul Educatiei, Cercetarii si Inovarii, pentru erate. Echipa INTUITEXT actualizeaza in mod constant informatiile publicate pe AdmitereLiceu.ro, in functie de modificarile semnalate.

*Datele prezentate au un rol informativ. INTUITEXT nu poate fi facuta raspunzatoare pentru nici o dauna, de orice natura ar fi aceasta, provocata utilizatorilor sai de folosirea informatiilor furnizate de INTUITEXT.