Eşti director la acest liceu şi vrei să adaugi
sau să modifici aceste informaţii? Click aici!

COLEGIUL NATIONAL"VASILE ALECSANDRI" BACAU

Director: Cautiş Vasile; Tip unitate: Colegiu National; Mediu: urban;
Cod SIRUES: 341325; Forma de proprietate: public; Număr de elevi: 1103;

Rezultate olimpiade 2012 (69)

Nume şi prenume elev Disciplină Fază
Farcas Luiza Maria Religie Judeţeană
Alexandru Bianca Sociologie Naţională
Reti Simona Madalina Fizică Judeţeană
Bran Cosmin Fizică Judeţeană
Acatrinei Bianca Ioana Fizică Judeţeană
Teaca Lucia Amanda Geografie Naţională
Maliniciu Cristina Maria Astronomie Judeţeană
Cada Ioana Limba engleză Naţională
Grigore Cosmin Astronomie Judeţeană
Dobos Ioana Astronomie Judeţeană
Stirbu Andreea Astronomie Judeţeană
Nita Camelia Manuela Fizică Judeţeană
Balaita Elena Beatrice Fizică Judeţeană
Mare Diana Oana Astronomie Naţională
Jitariu Andrei Matematică Judeţeană
Fercu Gabriela Religie Judeţeană
Bejan Marius Codrut Astronomie Naţională
Rosca Ana Maria Fizică Judeţeană
Chirica Paul Istorie Judeţeană
Marian Catalin Matematică Judeţeană
Anei Andrei Costantin Geografie Judeţeană
Tronariu Diana Elena Istorie Judeţeană
Ciubotariu Raluca Georgiana Limba şi literatura română Naţională
Hanu Maria Magdalena Astronomie Judeţeană
Doru Diana Istorie Judeţeană
Stirbu Andreea Matematică Judeţeană
Nita Emil Ionut Fizică Judeţeană
Batranu Raluca Religie Judeţeană
Miclaus Beatrice Nicoleta Biologie Naţională
Lucaci Robert Madalin Fizică Judeţeană
Foghis Teodora Religie Judeţeană
Benchea Natalia Antoaneta Astronomie Naţională
Rusu Octavian Fizică Judeţeană
Chirila Alexandra Andreea Istorie Judeţeană
Merlan Adrian Geografie Judeţeană
Anghelus Daniela Istorie Judeţeană
Tudosa Adelina Istorie Judeţeană
Comorasu Georgiana Madalina Limba franceză Naţională
Horincar Sabina Andreea Fizică Judeţeană
Dulgheriu Denis Petrisor Astronomie Judeţeană
Sutu Dan Valentin Fizică Judeţeană
Popa Ioana Istorie Judeţeană
Benchea Joca Daniel Religie Judeţeană
Oiegar Vlad Florin Biologie Naţională
Lungu Eveline Elena Fizică Judeţeană
Galatanu Madalina Religie Judeţeană
Benedic Ancuta Elena Astronomie Naţională
Ciobotariu Raluca Matematică Judeţeană
Rusu Andreea Iuliana Geografie Judeţeană
Mitrea Oana Istorie Judeţeană
Ardei Claudiu Matematică Judeţeană
Ursu Andra Istorie Judeţeană
Dascalu Andrei Lucian Chimie Naţională
Ivanciuc George Emilian Fizică Judeţeană
Farcas Bianca Claudia Religie Judeţeană
Teaca Lucia Amanda Religie Judeţeană
Rachiteanu Francesca Religie Judeţeană
Bostan Stefana Istorie Judeţeană
Panaite Silvia Cristina Limba engleză Naţională
Macsim Oana Madalina Istorie Judeţeană
Biliuta Anca - Maria Geografie Naţională
Grigoras Floris Religie Judeţeană
Ciuciu Remus Religie Judeţeană
Sova Ioana Matematică Judeţeană
Nistor Ciprian Costantin Fizică Judeţeană
Balaban Stefan Astronomie Judeţeană
Vieru Andreea Astronomie Judeţeană
Gavrila Razvan Astronomie Naţională
Jipa Georgiana Mihaela Istorie Judeţeană

Rezultate olimpiade 2011 (111)

Nume şi prenume elev Disciplină Fază
Anei Andrei Limba română Judeţeană
Baschet băieţi Judeţeană
Bălăceanu Ştefan Informatică aplicată Judeţeană
Benchea Natalia Astronomie Judeţeană
Nuţu Georgiana Limba latină Naţională
Turturică Vlad Limba engleză Judeţeană
Ţăranu Dragoş Filozofie Judeţeană
Hincu Ancuţa Biologie Judeţeană
Benchea Natalia Limba română Judeţeană
Asandei Flavia Limba engleză Judeţeană
Matei Anca Astronomie Judeţeană
Ciubotaru Georgiana Limba română Judeţeană
Baciu Andrei Limba franceză Judeţeană
Melinte Mădălina Istorie Judeţeană
Baschet fete Judeţeană
Arseniu Adelina Limba germană Judeţeană
Ciulină Tudor Limba engleză Judeţeană
Coman Andreea Mădălina Limba română Judeţeană
Dascalu Constantin Limba engleză Judeţeană
Ghicajanu Daniela Sociologie Judeţeană
Hodoroabă Andreea Biologie Judeţeană
Lia Anca Meili Astronomie Judeţeană
Hodoroabă Diana Limba română Judeţeană
Dârlău Ecaterina Limba engleză Judeţeană
Ciocârlan Theona Limba română Judeţeană
Ghiurca Eduard Tenis De Masă Judeţeană
Fercu Gabriela Religie romano catolică Judeţeană
Doboş Ioana Astronomie Judeţeană
Câdă Ioana Limba latină Naţională
Bobeică Celestina Limba engleză Judeţeană
Tănăsache Ioana Sociologie Judeţeană
Vlad Letiţia Biologie Judeţeană
Cancel Sorana Limba română Judeţeană
Belli Cristina Limba engleză Judeţeană
Miclăuş Beatrice Biologie Judeţeană
Benedic Ancuţa Astronomie Judeţeană
Dumitraşc Popa Elena Limba română Judeţeană
Lupu Georgiana Limba franceză Judeţeană
Handbal băieţi Judeţeană
Perju Dragoş Informatică aplicată Judeţeană
Hură Ioana Limba engleză Judeţeană
Melinte Mădălina Limba română Judeţeană
Gavrilescu Narcis Limba engleză Judeţeană
Macovei Nicolae Filozofie Judeţeană
Costân Ştefana Biologie Judeţeană
Măliniciu Maria Astronomie Judeţeană
Burlacu Elena Limba română Judeţeană
Gora Celina Limba engleză Judeţeană
Cosniuc Monica Georgiana Limba română Judeţeană
Tetratlon Fete Judeţeană
Antuca Andreea Religie romano catolică Judeţeană
Mare Diana Astronomie Judeţeană
Cenuşă Carmen Limba latină Judeţeană
Măriuţ Beatrice Limba engleză Judeţeană
Cancel Sorana Psihologie Judeţeană
Grigoraş Daniela Limba engleză Judeţeană
Jitariu Ioana Biologie Judeţeană
Nedelcu Teodora Limba română Judeţeană
Fifirig Claudia Biologie Judeţeană
Ciuche Radu Astronomie Judeţeană
Anuţei Andreea Limba română Judeţeană
Nistor Georgiana Limba franceză Judeţeană
Volei fete Judeţeană
Anei Andrei Informatică aplicată Judeţeană
Bibire Radu Astronomie Naţională
Zichil Cristina Limba română Judeţeană
Rusu Alexandra Limba engleză Judeţeană
Cernat Simina Filozofie Judeţeană
Munteanu Gabriela Biologie Judeţeană
Grigoraş Vasile Astronomie Judeţeană
Mare Diana Limba română Judeţeană
Popescu Ioana Limba engleză Judeţeană
Condrea Delia Limba română Judeţeană
Jitaru Anca Limba franceză Judeţeană
Ghicajanu Olivia Istorie Naţională
Oiegar Vlad Astronomie Judeţeană
Anei Andrei Geografie Naţională
Ciuchi Ştefan Limba engleză Judeţeană
Tronariu Diana Psihologie Judeţeană
Mitrea Oana Limba română Judeţeană
Obreja Andreea Limba engleză Judeţeană
Lucaci Miruna Biologie Judeţeană
Hâncu Mădălina Biologie Judeţeană
Gireadă Delia Astronomie Judeţeană
Zaharia Diana Limba română Judeţeană
Obreja Andreea Limba franceză Judeţeană
Câdă Ioana Limba română Judeţeană
Volei băieţi Judeţeană
Cartas Diana Informatică aplicată Judeţeană
Gavrilă Răzvan Astronomie Judeţeană
Chiriac Andreea Limba română Judeţeană
Ţanţu Alexandru Limba engleză Judeţeană
Melinte Mădălina Filozofie Judeţeană
Dascalu Andrei Biologie Judeţeană
Ştirbu Mădălina Astronomie Judeţeană
Doboş Ioana Limba română Judeţeană
Rusu Victor Limba engleză Judeţeană
Munteanu Anca Elena Limba română Judeţeană
Doru Diana Limba franceză Judeţeană
Popa Ioana Istorie Judeţeană
Hazi Emilian Astronomie Judeţeană
Toma Ştefania Sociologie Judeţeană
Biliuţă Anca Geografie Naţională
Ciobanu Diana Limba engleză Judeţeană
Ponciş Marina Daniela Limba română Judeţeană
Goanţa Ana Maria Limba engleză Judeţeană
Mitrea Oana Psihologie Judeţeană
Turturică Vlad Biologie Judeţeană
Grigore Cosmin Astronomie Judeţeană
Ţigler Andreea Limba română Judeţeană
Baciu Georgiana Limba engleză Judeţeană

Rezultate olimpiade 2010 (110)

Nume şi prenume elev Disciplină Fază
Turturică Vlad Biologie Judeţeană
Benchea Natalia Limba Română Judeţeană
Grigoraş Daniela Limba Engleză Judeţeană
Ciubotaru Georgiana Limba Română Judeţeană
Nistor Georgiana Limba Franceză Judeţeană
Fercu Gabriela Religie Romano Catolică Judeţeană
Benedic Ancuţa Astronomie Judeţeană
Anei Andrei Geografie Judeţeană
Bibire Radu Astronomie Judeţeană
Ţăranu Dragoş Filozofie Judeţeană
Hincu Ancuţa Biologie Judeţeană
Coman Andreea Mădălina Limba Română Judeţeană
Rusu Alexandra Limba Engleză Judeţeană
Măliniciu Maria Astronomie Judeţeană
Hodoroabă Diana Limba Română Judeţeană
Popescu Ioana Limba Engleză Judeţeană
Melinte Mădălina Istorie Judeţeană
Ciocârlan Theona Limba Română Judeţeană
Jitaru Anca Limba Franceză Judeţeană
Perju Dragoş Informatică Aplicată Judeţeană
Mare Diana Astronomie Judeţeană
Nuţu Georgiana Limba Latină Naţională
Ciuchi Ştefan Limba Engleză Judeţeană
Ghicajanu Daniela Sociologie Judeţeană
Hodoroabă Andreea Biologie Judeţeană
Cancel Sorana Limba Română Judeţeană
Obreja Andreea Limba Engleză Judeţeană
Dumitraşc Popa Elena Limba Română Judeţeană
Obreja Andreea Limba Franceză Judeţeană
Antuca Andreea Religie Romano Catolică Judeţeană
Ciuche Radu Astronomie Judeţeană
Biliuţă Anca Geografie Judeţeană
Bibire Radu Astronomie Naţională
Tănăsache Ioana Sociologie Judeţeană
Vlad Letiţia Biologie Judeţeană
Melinte Mădălina Limba Română Judeţeană
Ţanţu Alexandru Limba Engleză Judeţeană
Miclăuş Beatrice Biologie Judeţeană
Grigoraş Vasile Astronomie Judeţeană
Burlacu Elena Limba Română Judeţeană
Rusu Victor Limba Engleză Judeţeană
Cosniuc Monica Georgiana Limba Română Judeţeană
Doru Diana Limba Franceză Judeţeană
Anei Andrei Informatică Aplicată Judeţeană
Oiegar Vlad Astronomie Judeţeană
Câdă Ioana Limba Latină Judeţeană
Ciobanu Diana Limba Engleză Judeţeană
Macovei Nicolae Filozofie Judeţeană
Costân Ştefana Biologie Judeţeană
Nedelcu Teodora Limba Română Judeţeană
Goanţa Ana Maria Limba Engleză Judeţeană
Anuţei Andreea Limba Română Judeţeană
Baciu Georgiana Limba Engleză Judeţeană
Ghicajanu Olivia Istorie Judeţeană
Gireadă Delia Astronomie Judeţeană
Anei Andrei Geografie Naţională
Gavrilă Răzvan Astronomie Judeţeană
Cancel Sorana Psihologie Judeţeană
Turturică Vlad Limba Engleză Judeţeană
Jitariu Ioana Biologie Judeţeană
Zichil Cristina Limba Română Judeţeană
Fifirig Claudia Biologie Judeţeană
Ştirbu Mădălina Astronomie Judeţeană
Mare Diana Limba Română Judeţeană
Asandei Flavia Limba Engleză Judeţeană
Condrea Delia Limba Română Judeţeană
Baciu Andrei Limba Franceză Judeţeană
Cartas Diana Informatică Aplicată Judeţeană
Hazi Emilian Astronomie Judeţeană
Câdă Ioana Limba Latină Naţională
Ciulină Tudor Limba Engleză Judeţeană
Cernat Simina Filozofie Judeţeană
Munteanu Gabriela Biologie Judeţeană
Mitrea Oana Limba Română Judeţeană
Dascalu Constantin Limba Engleză Judeţeană
Zaharia Diana Limba Română Judeţeană
Dârlău Ecaterina Limba Engleză Judeţeană
Ghicajanu Olivia Istorie Naţională
Grigore Cosmin Astronomie Judeţeană
Biliuţă Anca Geografie Naţională
Benchea Natalia Astronomie Judeţeană
Câdă Ioana Limba Română Judeţeană
Tronariu Diana Psihologie Judeţeană
Chiriac Andreea Limba Română Judeţeană
Bobeică Celestina Limba Engleză Judeţeană
Lucaci Miruna Biologie Judeţeană
Hâncu Mădălina Biologie Judeţeană
Doboş Ioana Limba Română Judeţeană
Belli Cristina Limba Engleză Judeţeană
Munteanu Anca Elena Limba Română Judeţeană
Lupu Georgiana Limba Franceză Judeţeană
Bălăceanu Ştefan Informatică Aplicată Judeţeană
Matei Anca Astronomie Judeţeană
Cenuşă Carmen Limba Latină Judeţeană
Hură Ioana Limba Engleză Judeţeană
Melinte Mădălina Filozofie Judeţeană
Dascalu Andrei Biologie Judeţeană
Ponciş Marina Daniela Limba Română Judeţeană
Gavrilescu Narcis Limba Engleză Judeţeană
Ţigler Andreea Limba Română Judeţeană
Gora Celina Limba Engleză Judeţeană
Popa Ioana Istorie Judeţeană
Lia Anca Meili Astronomie Judeţeană
Toma Ştefania Sociologie Judeţeană
Arseniu Adelina Limba Germană Judeţeană
Doboş Ioana Astronomie Judeţeană
Anei Andrei Limba Română Judeţeană
Nuţu Georgiana Limba Latină Judeţeană
Măriuţ Beatrice Limba Engleză Judeţeană
Mitrea Oana Psihologie Judeţeană

Rezultate olimpiade 2009 (145)

Nume şi prenume elev Disciplină Fază
Biliuţă Anca Limba Română Judeţeană
Jipa Georgiana Istorie Judeţeană
Şova Luca Biologie Judeţeană
Goanţă Ana Maria Limba Engleză Judeţeană
Cojocaru Ioana Astronomie Judeţeană
Ciulină Tudor Limba Engleză Naţională
Şova Luca Fizică Judeţeană
Obreja Andreea Limba Latină Judeţeană
Ardei Claudiu Matematică Judeţeană
Simion Bianca Limba Germană Judeţeană
Pascal Ionuţ Informatică Aplicată Judeţeană
Gheorghian Flavia Limba Franceză Judeţeană
Miclăuş Beatrice Biologie Judeţeană
Merticaru Andrei Limba Română Judeţeană
Burlacu Elena Limba Română Judeţeană
Năstase Florina Filosofie Naţională
Grigore Radu Limba Română Judeţeană
Ciobanu Diana Limba Engleză Judeţeană
Mitrea Oana Religie Romano-Catolică Judeţeană
Obreja Andreea Limba Engleză Judeţeană
Gavrilă Răzvan Astronomie Judeţeană
Ghicajanu Daniela Istorie Judeţeană
Baciu Georgiana Istorie Judeţeană
Mândrilă Elena Limba Latină Judeţeană
Ciobotaru Raluca Matematică Judeţeană
Roşu Larisa Limba Franceză Judeţeană
Tănase Răzvan Biologie Judeţeană
Tătărăşanu Marius Limba Engleză Judeţeană
Bejenaru Răzvan Informatică Aplicată Judeţeană
Tronariu Diana Limba Română Judeţeană
Nedelcu Otilia Biologie Judeţeană
Cojan Bogdan Limba Română Judeţeană
Bobeică Celestina Limba Română Judeţeană
Ghicajanu Daniela Sociologie Judeţeană
Baciu Georgiana Limba Română Judeţeană
Irimia Dan Limba Engleză Judeţeană
Baciu Georgiana Astronomie Judeţeană
Gavrilescu Narcis Limba Engleză Judeţeană
Pascal Ionuţ Fizică Judeţeană
Popa Mădălina Limba Latină Judeţeană
Enachi Cătălina Matematică Judeţeană
Ivan Claudia Limba Germană Judeţeană
Ţanţu Alexandru Informatică Aplicată Judeţeană
Baciu Andrei Limba Franceză Judeţeană
Munteanu Gabriela Biologie Judeţeană
Pavăl Andreea Limba Română Judeţeană
Cambei Aristiţa Limba Română Judeţeană
Biliuţă Anca Geografie Judeţeană
Munteanu Anca Limba Română Judeţeană
Ciuchi Ştefan Limba Engleză Judeţeană
Farcaş Agata Religie Romano-Catolică Judeţeană
Asandei Flavia Limba Engleză Judeţeană
Benchea Natalia Astronomie Judeţeană
Ghicajanu Daniela Istorie Naţională
Munteanu Anca Istorie Judeţeană
Turturică Vlad Biologie Judeţeană
Nuţu Georgiana Limba Latină Judeţeană
Oiegar Vlad Matematică Judeţeană
Tudosă Adelina Limba Franceză Judeţeană
Turturică Vlad Limba Engleză Judeţeană
Irimia Tudor Informatică Aplicată Judeţeană
Vesel Claudia Limba Română Judeţeană
Hâncu Mădălina Biologie Judeţeană
Flenchia Georgiana Limba Română Judeţeană
Cancel Sorana Limba Română Judeţeană
Veliche Irina Sociologie Judeţeană
Cosniuc Monica Limba Română Judeţeană
Macovei Nicolae Limba Engleză Judeţeană
Grigore Radu Astronomie Judeţeană
Bobeică Celestina Limba Engleză Judeţeană
Bibire Radu Astronomie Judeţeană
Cancel Sorana Istorie Judeţeană
Zaharia Diana Matematică Judeţeană
Munteanu Mădălina Limba Latină Judeţeană
Niţă Iuliana Informatică Aplicată Judeţeană
Bărbuţă Mădălina Limba Franceză Judeţeană
Pascal Ionuţ Biologie Judeţeană
Ţifrea Andrei Limba Română Judeţeană
Dumitrşcu Andreea Limba Română Judeţeană
Mitrea Oana Geografie Judeţeană
Zaharia Diana Limba Română Judeţeană
Grigoraş Daniela Limba Engleză Judeţeană
Tancău Veridiana Religie Romano-Catolică Judeţeană
Cosniuc Monica Istorie Judeţeană
Belli Cristina Limba Engleză Judeţeană
Doboş Ioana Astronomie Judeţeană
Guţă Alexandru Istorie Judeţeană
Cancel Sorana Limba Engleză Judeţeană
Zaharia Mădălina Biologie Judeţeană
Cenuşă Carmen Limba Latină Judeţeană
Şova Luca Matematică Judeţeană
Ciobotaru Ştefana Limba Germană Judeţeană
Lupu Gabriel Informatică Aplicată Judeţeană
Popovici Anda Limba Franceză Judeţeană
Antuca Andreea Biologie Judeţeană
Iordache Ioana Limba Română Judeţeană
Alecu Amalia Limba Română Judeţeană
Băldescu Eliza Sociologie Judeţeană
Vlad Letiţia Limba Română Judeţeană
Măriuţă Alexandra Limba Engleză Judeţeană
Demşa Irina Chimie Judeţeană
Cancel Simona Limba Engleză Judeţeană
Bibire Radu Astronomie Naţională
Cancel Sorana Istorie Naţională
Miron Victor Matematică Judeţeană
Munteanu Mădălina Limba Latină Naţională
Rocaş Paula Informatică Aplicată Judeţeană
Cobuz Larisa Limba Franceză Judeţeană
Popa Teona Biologie Judeţeană
Jatariu Paula Limba Română Judeţeană
Bulai Daniel Geografie Judeţeană
Ciobotaru Georgiana Limba Română Judeţeană
Hură Ioana Limba Engleză Judeţeană
Vrânceanu Vlad Informatică Aplicată Judeţeană
Guţă Alexandru Istorie Naţională
Oiegar Vlad Biologie Judeţeană
Ciobotaru Ştefana Limba Engleză Judeţeană
Mare Diana Astronomie Judeţeană
Ciulină Tudor Limba Engleză Judeţeană
Bibire Radu Fizică Judeţeană
Diaconescu Ioana Limba Latină Judeţeană
Şova Aura Matematică Judeţeană
Olteanu Silvia Limba Germană Judeţeană
Perju Dragoş Informatică Aplicată Judeţeană
Comoraşu Andreea Limba Franceză Judeţeană
Cartas Diana Biologie Judeţeană
Jitaru Ioana Limba Română Judeţeană
Bătrânu Raluca Limba Română Judeţeană
Năstase Florina Filosofie Judeţeană
Dascălu Ioana Limba Română Judeţeană
Rusu Alexandra Limba Engleză Judeţeană
Perju Dragoş Informatică Judeţeană
Dascălu Cristina Limba Engleză Judeţeană
Gavrilă Răzvan Astronomie Naţională
Ciubotaru Andreea Istorie Judeţeană
Ştiulete Alexandra Matematică Judeţeană
Poenaru Adelina Limba Latină Judeţeană
Lucaci Iustin Informatică Aplicată Judeţeană
Doboş Mădălina Limba Franceză Judeţeană
Ştribu Mădălina Biologie Judeţeană
Sîrbu Diana Informatică Aplicată Judeţeană
Mare Diana Limba Română Judeţeană
Teodorescu Raluca Geografie Judeţeană
Căsăneanu Alexandru Limba Română Judeţeană
Ivan Claudia Limba Engleză Judeţeană

Adaugă tu primul comentariu:

Autentifică-te pe site pentru a putea lăsa un comentariu.

Informatiile* prezentate pe site-ul AdmitereLiceu.ro au fost preluate din surse publice precum http://admitere.edu.ro/2012/ http://admitere.edu.ro/2011/, http://admitere.edu.ro/2010/, http://admitere.edu.ro/2009/, http://admitere.edu.ro/2008/, http://harta.bdne.edu.ro/ sau site-urile proprii ale institutiilor de învăţământ. O parte din specializari au fost reorganizate, prin urmare unele date au fost interpretate pentru a facilita compararea mediilor si stabilirea optiunilor. Inainte de efectuarea alegerilor definitive si completarea fiselor de inscriere, va recomandam sa consultati brosura de admitere distribuita in scoli si site-urile oficiale ale Ministerul Educatiei, Cercetarii si Inovarii, pentru erate. Echipa INTUITEXT actualizeaza in mod constant informatiile publicate pe AdmitereLiceu.ro, in functie de modificarile semnalate.

*Datele prezentate au un rol informativ. INTUITEXT nu poate fi facuta raspunzatoare pentru nici o dauna, de orice natura ar fi aceasta, provocata utilizatorilor sai de folosirea informatiilor furnizate de INTUITEXT.