Eşti director la acest liceu şi vrei să adaugi
sau să modifici aceste informaţii? Click aici!

COLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE" SUCEAVA

Director: Popescu Dan; Tip unitate: Colegiu national; Mediu: urban;
Cod SIRUES: 691275; Forma de proprietate: public; Număr de elevi: 817;

Rezultate olimpiade 2012 (40)

Nume şi prenume elev Disciplină Fază
Gradinaru Ionut Matematică Judeţeană
Stanciuc Daniela Istorie Naţională
Lungu Cosmin Matematică Naţională
Simioneasa Claudiu Matematică Judeţeană
Onofrei Bianca Matematică Judeţeană
Morozan Vlad Petru Chimie Naţională
Bicsi Lucian Matematică Naţională
Placinta Magda Matematică Judeţeană
Mahalu Gabriel Matematică Judeţeană
Tiron Andreea Ecaterina Matematică Naţională
Maftei Marian Bogdan Chimie Naţională
Solcanu Madalina Matematică Judeţeană
Pavel Laurentiu Matematică Judeţeană
Onofrei Claudiu Marian Geografie Naţională
Angheluta Nicolae Alexandru Matematică Judeţeană
Cretu Irina Informatică Naţională
Rendiuc George Matematică Judeţeană
Marcu Stefan Matematică Judeţeană
Ungurasu Razvan Matematică Judeţeană
Manolache Matei Matematică Naţională
Solovan Teodora Matematică Judeţeană
Piftor Andra Sabina Matematică Judeţeană
Pahomi Eugen Tudor Fizică Naţională
Anton Andrei Matematică Judeţeană
Gradinaru Ionut-Cosmin Astronomie Naţională
Robu Alina Matematică Judeţeană
Mustea Teodora Matematică Judeţeană
Vladau-Babii Ioana Matematică Judeţeană
Mardare Ioana Bristena Biologie Naţională
Sos Calin Matematică Judeţeană
Piftor Andy Matematică Judeţeană
Robu Alina Maria Fizică Naţională
Ene Patricia Matematică Judeţeană
Hudema Dumitru Informatică Naţională
Sibechi Radu Matematică Judeţeană
Nastasa Andrei Matematică Judeţeană
Zahariuc Teodora Maria Chimie Naţională
Morosan Rodica Anca Spaniolă Naţională
Araujo Regado Goncalo Chimie Naţională
Pitu Mihai Matematică Judeţeană

Rezultate olimpiade 2011 (119)

Nume şi prenume elev Disciplină Fază
Burlacu Tiberiu Fizică Judeţeană
Burlacu Tiberiu Matematică Judeţeană
Pricop Stefan Razvan Informatică Judeţeană
Carp Alberto Matematică Judeţeană
Zahariuc Teodora Matematică Judeţeană
Pavel Laurentiu Fizică Naţională
Macovei Razvan Matematică Judeţeană
Gradinaru Ionut Cosmin Fizică Judeţeană
Resmerita Cristiana Matematică Judeţeană
Hrab Constantin Informatică Judeţeană
Pavel Laurentiu Informatică Judeţeană
Tofan Eduard Informatică Judeţeană
Cramba Alexandru Fizică Judeţeană
Ene Patricia Matematică Judeţeană
Tarcan Vasile Matematică Judeţeană
Marcu Ştefan Matematică Judeţeană
Ghergu Iustin Informatică Judeţeană
Curelet Adriana Cristina Limba şi literatura română Naţională
Nastasa Andrei Viorel Fizică Judeţeană
Butacu Ionuţ Matematică Judeţeană
Morozan Vlad Matematică Judeţeană
Uricec Cristian Informatică Naţională
Tesila Dan-Mihai Fizică Judeţeană
Marian-Schiopu Alexandru Informatică Judeţeană
Ghergu Iustin Alexandru Fizică Judeţeană
Sfrijan Ana Maria Matematică Judeţeană
Atanasoae Iulian Informatică Judeţeană
Piftor Andy Fizică Judeţeană
Maftei Dorian Matematică Judeţeană
Hiji Andrei Matematică Judeţeană
Lungu Cosmin Matematică Judeţeană
Cretu Irina Informatică Judeţeană
Timisescu Andreea Matematică Judeţeană
Feraru Alin-Cristian Fizică Judeţeană
Ungurenasi Simona Matematică Judeţeană
Ciubotaru Bogdan Informatică Judeţeană
Daicu Alexandru Informatică Judeţeană
Munteanu Mihail Fizică Judeţeană
Angheluta Nicolae Informatică Judeţeană
Manolache Matei Fizică Judeţeană
Deaconu Andreea Elena Matematică Judeţeană
Cuciureanu Claudiu Fizică Judeţeană
Andronache Catalina Matematică Judeţeană
Irimia Daniel Informatică Judeţeană
Gaita Andrei Fizică Judeţeană
Gaita Andrei Matematică Judeţeană
Avram Constantin Dan Matematică Judeţeană
Hacman Alexandra Logică Naţională
Iacobescu Ana-Maria Matematică Judeţeană
Avram Constantin-Dan Fizică Judeţeană
Micu Vlad Informatică Judeţeană
Arsene Casiana Fizică Judeţeană
Coropco Adrian Dumitru Informatică Judeţeană
Sibechi Radu Fizică Judeţeană
Bodnarescu Ciprian Matematică Judeţeană
Sava Marius Matematică Judeţeană
Cuciurean Claudiu Matematică Judeţeană
Lungu Cosmin Informatică Judeţeană
Belticc Ştefan Lazar Gabriel Matematică Judeţeană
Deaconu Andreea Fizică Judeţeană
Pavel Laurentiu Matematică Judeţeană
Irimia Bogdan Informatică Judeţeană
Dascal Cezar Informatică Judeţeană
Chirilianu Cosmin-Marian Fizică Judeţeană
Birsan Florin Informatică Judeţeană
Predoaia Ionut Fizică Judeţeană
Miclescu Victor Matematică Judeţeană
Robu Alina Fizică Judeţeană
Mustea Teodora Matematică Judeţeană
Piftor Andy Informatică Judeţeană
Beltic Stefan Fizică Judeţeană
Anton Andrei Matematică Judeţeană
Timofte Andrei -Eugen Matematică Judeţeană
Manolache Matei Matematică Judeţeană
Simioneasa Claudiu Fizică Judeţeană
Popa Monica Matematică Judeţeană
Maftei Marian-Bogdan Fizică Judeţeană
Morosanu Dan Informatică Judeţeană
Sibechi Radu Informatică Judeţeană
Cutas Diana Raluca Fizică Judeţeană
Harasim Bianca Matematică Judeţeană
Focşa Adrian Matematică Judeţeană
Cramba Alexandru Matematică Judeţeană
Achirei Emanuel Informatică Judeţeană
Grimberg Simona Matematică Judeţeană
Onofrei Remus-Andrei Fizică Judeţeană
Nastasa Andrei Viorel Matematică Judeţeană
Stratila Bogdan Informatică Judeţeană
Pasalau Marius Informatică Judeţeană
Taran Alexandru-Iulian Fizică Judeţeană
Siran Andrei Informatică Judeţeană
Sargu Gabriel Fizică Judeţeană
Gradinaru Ionuţ Matematică Judeţeană
Lungu Cosmin Fizică Judeţeană
Bobric Antonia Matematică Judeţeană
Porohniuc Paul Informatică Judeţeană
Sibechi Radu Matematică Judeţeană
Pahomi Eugen Tudor Fizică Naţională
Ionita Simona Matematică Judeţeană
Petrachi Oana Matematică Judeţeană
Ene Patricia Fizică Judeţeană
Ghiba Constantin Matematică Judeţeană
Cretu Cezar-Alexandru Fizică Judeţeană
Cirstean Paul Informatică Judeţeană
Manolache Matei Informatică Judeţeană
Toader Anca Fizică Judeţeană
Solcanu Madalina Matematică Judeţeană
Coca Mihai Matematică Judeţeană
Robu Alina Matematică Judeţeană
Diaconu Nichita Informatică Judeţeană
Pasalau Marius Matematică Judeţeană
Blindu Emanuel Fizică Judeţeană
Timofte Andreea Matematică Judeţeană
Ţurcanu Ştefan Matematică Judeţeană
Marcu Stefan Ovidiu Informatică Naţională
Horodinca Alina-Elena Fizică Judeţeană
Costache Andrei Informatică Judeţeană
Iordachescu Cezara Elena Fizică Judeţeană
Ungureanu Catalin Matematică Judeţeană

Rezultate olimpiade 2010 (7)

Nume şi prenume elev Disciplină Fază
Pahomi Eugen Tudor Fizica Nationala
Belţic Stefan Lazar Gabriel Matematica Nationala
Iosub S. Cristina Stefania Limba franceza Nationala
Cîrja Mihai Limba si literatura romana Nationala
Baciu N. Anamaria Limba franceza Nationala
Popescu L.M. Cosmin Constantin Matematica Nationala
Bicsi M.B. Lucian Matematica Nationala

Rezultate olimpiade 2009 (8)

Nume şi prenume elev Disciplină Fază
Baciu Anamaria Limba franceza Nationala
Munteanu Iuliana Madalina Spaniola Nationala
Hasna V. Sergiu-Stefan Geografie Nationala
Lacatus N. Adrian Geografie Nationala
Sandu Sebastian Fizica Nationala
Florea Emanuel Nicolae Istorie Nationala
Ceornodolea Ioana Andreea Fizica Nationala
Duna Cristina Spaniola Nationala

Adaugă tu primul comentariu:

Autentifică-te pe site pentru a putea lăsa un comentariu.

Informatiile* prezentate pe site-ul AdmitereLiceu.ro au fost preluate din surse publice precum http://admitere.edu.ro/2012/ http://admitere.edu.ro/2011/, http://admitere.edu.ro/2010/, http://admitere.edu.ro/2009/, http://admitere.edu.ro/2008/, http://harta.bdne.edu.ro/ sau site-urile proprii ale institutiilor de învăţământ. O parte din specializari au fost reorganizate, prin urmare unele date au fost interpretate pentru a facilita compararea mediilor si stabilirea optiunilor. Inainte de efectuarea alegerilor definitive si completarea fiselor de inscriere, va recomandam sa consultati brosura de admitere distribuita in scoli si site-urile oficiale ale Ministerul Educatiei, Cercetarii si Inovarii, pentru erate. Echipa INTUITEXT actualizeaza in mod constant informatiile publicate pe AdmitereLiceu.ro, in functie de modificarile semnalate.

*Datele prezentate au un rol informativ. INTUITEXT nu poate fi facuta raspunzatoare pentru nici o dauna, de orice natura ar fi aceasta, provocata utilizatorilor sai de folosirea informatiilor furnizate de INTUITEXT.