Eşti director la acest liceu şi vrei să adaugi
sau să modifici aceste informaţii? Click aici!

COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI

Director: Năchilă Petre; Tip unitate: Liceu Teoretic; Mediu: urban;
Cod SIRUES: 635283; Forma de proprietate: public;

Rezultate olimpiade 2012 (119)

Nume şi prenume elev Disciplină Fază
Marin Maria-Georgiana Matematică Judeţeană
Vasile Andreea Chimie Naţională
Buzatu Vlad-Andrei Matematică Judeţeană
Spataru Mihai Adrian Matematică Judeţeană
Bivolan Andrei-Stefan Matematică Judeţeană
Radu Catalina-Elena Matematică Judeţeană
Ionescu Andreea Maria Matematică Judeţeană
Stoica Laura Ioana Limba engleză Naţională
Filip R. Sabina-Maria Matematică Judeţeană
Ionete Sanziana-Iulia Matematică Naţională
Albu Constantin Fizică Judeţeană
Petre Iulian-Catalin Matematică Judeţeană
Moraru Maria-Luminita Matematică Judeţeană
Chirobocea Gabriela-Veronica Matematică Judeţeană
Toma Violeta Cristina Fizică Judeţeană
Laica Andreea Nicoleta Matematică Judeţeană
Vasilescu Eugen Matematică Judeţeană
Bungiu Alexandru Ionut Fizică Judeţeană
Rotaru Andrei-Constantin Matematică Judeţeană
Avram Tudor-Mihai Matematică Judeţeană
Popescu Stephanie Dayana Matematică Judeţeană
Hornoiu Adrian-Mircea Matematică Judeţeană
Radu Catalina Elena Limba engleză Naţională
Dan Malina Elena Fizică Judeţeană
Dumitrescu Maria Carina Biologie Naţională
Niculescu Irina Diana Matematică Judeţeană
Matache Cristian-Razvan Matematică Judeţeană
Veigang-Radulescu Vlad Petru Matematică Naţională
Cadar Sinziana Mihaela Matematică Judeţeană
Spirea Silviu George Fizică Judeţeană
Bobaru Dragos Matematică Judeţeană
Raduta George Cristian Matematică Judeţeană
Ionita Bogdan-Constantin Matematică Judeţeană
Tugui Gabriela-Claudia Matematică Judeţeană
Folea A. Alexandru-Dragos Matematică Judeţeană
Ionita Bogdan Informatică Naţională
Albu Constantin Matematică Judeţeană
Petrescu Laura Matematică Judeţeană
Toma Violeta Cristina Matematică Judeţeană
Neagoe Ionut-Alexandru Matematică Judeţeană
Chivaran Gabriela Diana Matematică Judeţeană
Manea Theodora Maria Matematică Judeţeană
Visoiu Andra Fizică Judeţeană
Bungiu Alexandru Ionut Matematică Judeţeană
Savulescu Roxana-Mihaela Matematică Judeţeană
Baban Andreea Nicoleta Matematică Judeţeană
Postavaru Stefan Fizică Judeţeană
Huianu Bogdan Mihai Matematică Judeţeană
Rosu Octavian Constantin Matematică Naţională
Dan Malina Elena Matematică Judeţeană
Gheorghe Alexandra Claudia Limba franceză Naţională
Oniciuc Sorin-Alexandru Matematică Judeţeană
Matei Andrei Matematică Judeţeană
Vlad Mihaela Chimie Naţională
Cangea Catalina Codruta Fizică Judeţeană
Stan M. Madalin Stefan Matematică Judeţeană
Borlovan Sandra-Michaela Matematică Judeţeană
Raicu Madalina-Gabriela Matematică Judeţeană
Istudor Denisa - Lorena Matematică Judeţeană
Urzeala Ioana Diana Matematică Judeţeană
Georgescu Diana-Maria Matematică Judeţeană
Kusztos Razvan-Emanuel Matematică Naţională
Andreescu Diana Andreea Matematică Judeţeană
Petroiu Stefan-Andrei Matematică Judeţeană
Ciorobea Marian-Eusebiu Matematică Judeţeană
Avram Tudor Informatică Naţională
Nedelcu Theodor Fizică Judeţeană
Mardare Ancuta Sorina Matematică Judeţeană
Voroneanu Radu Stefan Matematică Judeţeană
Burlica Bogdan Stefan Matematică Judeţeană
Serban Petronela Andreea Fizică Judeţeană
Badea Cristina Matematică Judeţeană
Postavaru Stefan Matematică Judeţeană
Ilie Mihai Alexandru Matematică Judeţeană
Savulescu Roxana Mihaela Informatică Naţională
Duma Andrei-Dorian Matematică Judeţeană
Herescu Dana Limba engleză Naţională
Paraschiv George Matematică Judeţeană
Mihailescu Maria Elena Matematică Judeţeană
Voroneanu Radu Ştefan Informatică Naţională
Cangea Catalina Codruta Matematică Judeţeană
Stanciu Dan Cristian Fizică Judeţeană
Botezatu Mihai Fizică Judeţeană
Roman Alexandru Daniel Matematică Judeţeană
Ivan Aura Ioana Matematică Judeţeană
Vasile Tudor Matematică Judeţeană
Popa Andreea Matematică Judeţeană
Ghegoiu Stefan Fizică Judeţeană
Manea Theodora Maria Fizică Naţională
Apreutesei Diana Maria Matematică Judeţeană
Corlatescu Dragos Georgian Matematică Judeţeană
Bungiu Alexandru Ionut Informatică Naţională
Nedelcu Theodor Daniel Matematică Judeţeană
Marin Calin Matematică Judeţeană
Vrabie Ana-Maria Matematică Judeţeană
Burtoiu Mircea Gabriel Matematică Judeţeană
Spataru Mihai Adrian Fizică Judeţeană
Barbu Iulian - Marian Matematică Judeţeană
Preda Laura Mihaela Matematică Judeţeană
Ion Camelia Gabriela Matematică Judeţeană
Serban Georgiana Mihaela Chimie Naţională
Ene Roxana-Andreea Matematică Judeţeană
Ionescu Alexandra Elena Logică Naţională
Purice Andrei Informatică Internaţională/Balcaniadă
Petcu Ioana Matematică Judeţeană
Moraru Maria Luminita Fizică Judeţeană
Carpen Diana Fizică Judeţeană
Stanescu Teodor Matematică Judeţeană
Vasilescu Eugen Fizică Judeţeană
Botezatu Mihai Catalin Matematică Judeţeană
Rosu Octavian Constantin Fizică Judeţeană
Kusztos Razvan Emanuel Fizică Judeţeană
Avram Bianca-Ioana Matematică Judeţeană
Popescu Stefan Fizică Judeţeană
Ghegoiu Stefan Matematică Judeţeană
Neagu Andreea Ioana Biologie Naţională
Cremarenco Diana Maria Matematică Judeţeană
Duma Andrei Fizică Naţională
Negoita Radu Florin Matematică Judeţeană

Rezultate olimpiade 2011 (179)

Nume şi prenume elev Disciplină Fază
Serciu Stefan Informatică Judeţeană
Constantin Georgiana Istorie Judeţeană
Cadar Sanziana Limba şi literatura română Judeţeană
Toma Violeta Cristina Fizică Judeţeană
Lungu Carmen Istorie Judeţeană
Vlasceanu Iulia Matematică Judeţeană
Voroneanu Radu Stefan Informatică Naţională
Apreutesei Diana Maria Matematică Judeţeană
Cremarenco Diana Maria Informatică Judeţeană
Minculescu Dimitrie Istorie Judeţeană
Lazar Daniela Religie Judeţeană
Lupsa Tiberiu Fizică Judeţeană
Tatu Roxana Mihaela Istorie Judeţeană
Olteanu Denisa Religie Judeţeană
Corlatescu Dragot Georgian Informatică Judeţeană
Sardiu Mihai Catalin Matematică Judeţeană
Vasilescu Eugen Informatică Judeţeană
Ion Sorina Latină Judeţeană
Dragomir Andreea Limba şi literatura română Judeţeană
Georgescu Diana Fizică Judeţeană
Nicolae Ioana Istorie Judeţeană
Nenciulescu Elisabeta Matematică Judeţeană
Serban Petronela Andreea Fizică Judeţeană
Burlacu Andreea Istorie Judeţeană
Badea Florentina Matematică Judeţeană
Buzatu Vlad Andrei Informatică Judeţeană
Petcu Bogdan Istorie Judeţeană
Fogas-Panaitescu Rares Limba şi literatura română Judeţeană
Chivaran Bianca Alexandra Matematică Judeţeană
Konradi Ruxandra Germană (modernă) Naţională
Cristea Alexandra Istorie Judeţeană
Dumitru Catalina Religie Judeţeană
Vasile Catalin Informatică Judeţeană
Badea Georgian Theodor Fizică Judeţeană
Coman Nicolae Istorie Judeţeană
Vlad Alehandru Religie Judeţeană
Duma Andrei Dorian Informatică Judeţeană
Popescu Ioana Stefania Matematică Judeţeană
Badea Florentina Limba şi literatura română Judeţeană
Ionete Sanziana Iulia Informatică Judeţeană
Ghinescu Iulia Istorie Judeţeană
Ionita Gabriela Valentina Limba şi literatura română Judeţeană
Cangea Catalina Codruta Fizică Judeţeană
Enache Andrei Istorie Judeţeană
Ciorobea Marian-Eusebiu Matematică Judeţeană
Cangea Catalina Informatică Naţională
Bobaru Dragos Matematică Judeţeană
Kusztos Razvan Emanuel Informatică Judeţeană
Oncescu Denisa Istorie Judeţeană
Cercel Cosmina Religie Judeţeană
Manea Theodora Maria Fizică Naţională
Proscanu Cosmin Adrian Istorie Judeţeană
Zamfir Cristina Religie Judeţeană
Diaconu Loredana Mihaela Informatică Judeţeană
Dragomir Andreea Matematică Judeţeană
Postavaru Stefan Informatică Judeţeană
Ivan Aura Ioana Matematică Judeţeană
Marin Anca Limba şi literatura română Judeţeană
Postavaru Stefan Fizică Judeţeană
Caruta Irina Istorie Judeţeană
Vasile Sorin Andrei Matematică Judeţeană
Andreescu Diana Limba şi literatura română Judeţeană
Tugui Gabriela Claudia Fizică Judeţeană
Muntiu Rebeca Istorie Judeţeană
Bolboaca Valeria-Gabriela Matematică Judeţeană
Badoiu Bogdan Andrei Informatică Judeţeană
Grigorescu Patricia Istorie Judeţeană
Mahu Razvan Constantin Informatică Judeţeană
Ionescu Andreea Maria Matematică Judeţeană
Constantin Ana Germană (modernă) Naţională
Ilasi Razvan Istorie Judeţeană
Dragan Mihaela Religie Judeţeană
Botezatu Mihai Fizică Judeţeană
Grigore Alexandra Istorie Judeţeană
Iana Elena Religie Judeţeană
Botezatu Mihai Informatică Judeţeană
Albu Anca-Elena Matematică Judeţeană
Viulet Denisa Limba şi literatura română Judeţeană
Manea Theodora Informatică Judeţeană
Lungu Laura Istorie Judeţeană
Maiuga Alexandra Limba şi literatura română Judeţeană
Vasilescu Eugen Fizică Judeţeană
Galion Alexandra Istorie Judeţeană
Nicolae Georgian Matematică Judeţeană
Nedelcu Theodor Daniel Informatică Naţională
Negoita Radu Florin Matematică Judeţeană
Stanescu Teodor Costin Informatică Judeţeană
Gheorghita Andrei Istorie Judeţeană
Isbasoiu Dragos Religie Judeţeană
Voroneanu Radu Stefan Fizică Naţională
Opris Tiberiu Georgian Istorie Judeţeană
Popa Simona Religie Judeţeană
Ghinea Ion Razvan Informatică Judeţeană
SERCIU STEFAN matematica Judeţeană
Radu Daniel Alexandru Informatică Judeţeană
Hornoiu Adrian-Mircea Matematică Judeţeană
Papina Codrut Limba şi literatura română Judeţeană
Albu Constantin Fizică Judeţeană
Sardiu Mihai Catalin Istorie Judeţeană
Arsene Mihai Religie Judeţeană
Curca Stefan Istorie Judeţeană
Craciun Alina Elena Limba şi literatura română Judeţeană
Bucica Nicolae Fizică Judeţeană
Vacalie Ana Maria Istorie Judeţeană
Pintece Georgiana Iuliana Matematică Judeţeană
Daoud-Moraru Anthonius Informatică Judeţeană
Matei Andrei Informatică Naţională
Meiloiu Eduard-Stefanita Matematică Judeţeană
Diko Miryam Germană (modernă) Naţională
Anghelache Adina-Maria Istorie Judeţeană
Apiana Anca Religie Judeţeană
Maresu Andrei Fizică Judeţeană
Anton Teodor Istorie Judeţeană
Lupsa Madalina Religie Judeţeană
Jalba Iulia Informatică Judeţeană
Burtoiu Mircea Gabriel Matematică Judeţeană
Cercel Cosmina Maria Limba şi literatura română Naţională
Bungiu Alexandru Ionut Informatică Judeţeană
Dragu Madalina Istorie Judeţeană
Barligea Mihaela Limba şi literatura română Judeţeană
Bungiu Alexandru Ionut Fizică Judeţeană
Matasel Oana Istorie Judeţeană
Preda Razvan Matematică Judeţeană
Stanescu Teodor Fizică Judeţeană
Purice Andrei Informatică Naţională
Voicu Andrei Matematică Judeţeană
Bucur Radu Mihai Informatică Judeţeană
Vasile Georgiana Istorie Judeţeană
Niculae George Religie Judeţeană
Duma Andrei Fizică Naţională
Bunescu Ion Istorie Judeţeană
Enescu Ioana Religie Judeţeană
Radu Bogdan Nicolae Informatică Judeţeană
Badoiu Bogdan Matematică Judeţeană
Caruta Irina Religie Judeţeană
Raduta Geoge Cristian Informatică Judeţeană
Stan Madalin Stefan Matematică Judeţeană
Dumitru Camelia Limba şi literatura română Judeţeană
Veigang-Radulescu Vlad Petru Fizică Judeţeană
Cretu Cristina Istorie Judeţeană
Oprescu Liviu Vasile Informatică Judeţeană
Lupu Andrei Istorie Judeţeană
Neagu Dafina Limba şi literatura română Judeţeană
Manea Teodora Fizică Judeţeană
Dragusin Ioana Istorie Judeţeană
Vasile Tudor Matematică Judeţeană
Savulescu Roxana Mihaela Informatică Naţională
Urzeala Ioana Diana Matematică Judeţeană
Dinu Maria Roxana Germană (modernă) Naţională
Ion Cristina Istorie Judeţeană
Cadar Sanziana Religie Judeţeană
Matei Adrian Fizică Judeţeană
Pandele Nicoleta Cristina Istorie Judeţeană
Grigore Camelia Georgiana Religie Judeţeană
Ficiu Ionut Adrian Informatică Judeţeană
Moise Mihnea-Nicolae Matematică Judeţeană
Albu Constantin Informatică Judeţeană
Stoichici Valentin Istorie Judeţeană
Arsene Mihai Eugen Limba şi literatura română Judeţeană
Nedelcu Theodor Daniel Fizică Judeţeană
Pascu Casandra Istorie Judeţeană
Patrascu Gabriel Matematică Judeţeană
Ionete Sanziana Iulia Fizică Judeţeană
Fogas Rares Panaitescu Istorie Judeţeană
Matei Alexandru Florian Matematică Judeţeană
Ghegoiu Stefan Informatică Judeţeană
Postolache Anda-Ioana Istorie Judeţeană
Dumitru Mihai Religie Judeţeană
Baba Elena Catalina Limba franceză Naţională
Ionescu-Moise Andrada-Cecilia Istorie Judeţeană
Matei Miruna Religie Judeţeană
Erculescu Vlad-Andrei Informatică Judeţeană
Badea Cristina Matematică Judeţeană
Zencenko Madalina Istorie Judeţeană
Stefan Natalia Religie Judeţeană
Veigang Radulescu Vlad Petru Informatică Judeţeană
Lazar-Angelescu Sergiu-Adri Matematică Judeţeană
Boghici Elena Monica Limba şi literatura română Judeţeană
Anton Teodor Eugen Fizică Judeţeană

Rezultate olimpiade 2010 (26)

Nume şi prenume elev Disciplină Fază
Serban Gh. Georgiana-Mihaela Biologie Nationala
Stroe Bibescu Sabina Psihologie Judeteana
Albu Constantin Informatica Nationala
Barbu Ioana Economie Judeteana
Tatu Adrian Logica Judeteana
Voroneanu Radu Ștefan Fizica Nationala
Vasile D. Andreea Chimie Nationala
Bercea Ana Maria Limba si literatura romana Nationala
Nedelcu Theodor Daniel Informatica Nationala
Sandu Alexandra Economie Judeteana
Duma Andrei Dorian Matematica Nationala
Duma Andrei Dorian Fizica Nationala
Serbu C. Sabina Cristiana Chimie Nationala
Lupu Andrei Sociologie Judeteana
Vasilescu Eugen Informatica Nationala
Poenaru Mihai Economie Judeteana
Matei Adrian Matematica Nationala
Voicu Alina Limba franceza Nationala
Radu M. Adriana Monica Chimie Nationala
Voroneanu Radu Stefan Informatica Nationala
Radu Catalina Elena Limba engleza Nationala
Ion Alexandra Psihologie Judeteana
Mîglan Stefania Limba franceza Nationala
Spatarelu I. Catalina Paula Chimie Nationala
Purice Andrei Informatica Nationala
Dinca Adnana Filosofie Judeteana

Adaugă tu primul comentariu:

Autentifică-te pe site pentru a putea lăsa un comentariu.

Informatiile* prezentate pe site-ul AdmitereLiceu.ro au fost preluate din surse publice precum http://admitere.edu.ro/2012/ http://admitere.edu.ro/2011/, http://admitere.edu.ro/2010/, http://admitere.edu.ro/2009/, http://admitere.edu.ro/2008/, http://harta.bdne.edu.ro/ sau site-urile proprii ale institutiilor de învăţământ. O parte din specializari au fost reorganizate, prin urmare unele date au fost interpretate pentru a facilita compararea mediilor si stabilirea optiunilor. Inainte de efectuarea alegerilor definitive si completarea fiselor de inscriere, va recomandam sa consultati brosura de admitere distribuita in scoli si site-urile oficiale ale Ministerul Educatiei, Cercetarii si Inovarii, pentru erate. Echipa INTUITEXT actualizeaza in mod constant informatiile publicate pe AdmitereLiceu.ro, in functie de modificarile semnalate.

*Datele prezentate au un rol informativ. INTUITEXT nu poate fi facuta raspunzatoare pentru nici o dauna, de orice natura ar fi aceasta, provocata utilizatorilor sai de folosirea informatiilor furnizate de INTUITEXT.